Pneu

Více
21. srp 2016 08:18 #4332 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Pneu
Jirko,

tvá snaha umístit rovnítko mezi Metzeler a Mitas E08 mě teda nadšením nenaplňuje... :unsure:

Ber to tak, že pořízení énulaosmiček je (díky cenám) dost lákavé... ale po zkušenostech, které s těmi gumami jsou, se těch pár ušetřených stovek zkrátka nevyplatí, protože opravit padený Capo je mnohokrát dražší... :(

Proto já E08 naprosto nedoporučuju, radši klasický Tourancky, s těmahle lepivkama je jistota i na vodě...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2016 09:01 #4335 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Pneu
V pohodě Boris
To nebylo rovnítko...já jsem je jezdil obě a byl jsem spokojenej.
Každá guma si najde svou motorku a je určena na trošku odlišný styl.
A i E08 maji své zastánce mezi GSáky čemuž jsem se sám divil.
Každý má svoje zkušenosti já nemůžu říct nic špatného na žádnou z těch co jsem psal.
Plácnout sebou můžeš na čemkoliv ...není to vždy jen o gumách i když na to mají velký vliv.
Obzvlášt to pozoruju při průjezdech pěknýma lesníma zatačkama kde není nouze o takový ty asfaltový zálivky(vypadá to jak had :laugh: ) to je pak srandy kopec a nějak jsem necitil oproti E08 že by zrovna tourancky next mě líp podržely.Dycky když do toho vletím tak ve mě hrkne.A pokud je mokro tak se raděj spoléhám na pud sebezáchovy než na gumy :)
Jiná věc je nájezd ale stejně i když tam jsou rozdíly tak je to ovlivněno
váhou, stylem jízdy, povrchem,teplotou.Někdo naskáká na gumě za 1500kč 12k a druhej ji odepíše po jedné dovolené při nájezdu 5k.
Proto jsem si dovolil říct že z mýho laickýho pohledu není žádná guma úplná sračka.
A jsou i levnější gumy než Mitas.
;) ;) ;)
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2016 06:28 #4382 od Jardas
Odpověděl Jardas pro téma Pneu
Měl jsem Tourance a teď mám Anekee2.Obě pneu jsou perfektní a v zatáčkách sedí skvěle i za mokra a člověk se na ně může spolehnout.Jestli koupíš Tourance nebo Anakee2,tak je to myslím jedno.Já až je sjedu,tak se ale asi znovu přikloním k Anakee2 které se mi zdají být o malinko lepší a také rozhodne km.nájezd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2016 08:43 #4383 od divocak
Odpověděl divocak pro téma Pneu
Na anakee2 som tento rok dal cca 10000km a este nie su na odpis. Na ceste drzia skutocne excelentne, ale v terene stoja za prd. Capo nie je ziaden crosovy special, ale na trave je to o hubu. Treba si rozmysliet kam sa s nimi clovek vyda. Ja nebudem vahat a obujem ich znova, kedze sa povacsine pohybudem na cestach.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2016 14:49 #4384 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Pneu
Continental Conti Trail Attack, vzhledově silniční plášť ale dá se s tím slušně i off. Není to jen o gumách, když je sucho, dá se projet ledasco. Já si s tím solidně pojezdil na crossový trati, když jsem měl lehčí motorku nepojízdnou a měl chuť se vyblbnout ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2017 10:07 - 07. dub 2017 10:10 #4572 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Pneu
Zdarec všem, přeju pěkné jaro a skvělou motosezonu...

Pokud někdo z vás touží po pneumatikách Mitas Terraforce, pak si pohněte a shánějte ještě za lepší ceny, než se zdraží...

Mě se podařilo teď levně koupit celou sadu z Pneugrip.cz

Přední už stačili zdražit, ale zadní 150/70/17 mají pořád za (se mi zdá) dobrou cenu 1.945 Kč.

Tak neváhejte, na Terraforce jsem od uživatelů zaznamenal jen dobré recenze...

Boris
Poslední změna: 07. dub 2017 10:10 uživatelem Boris.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.415 sekund
Powered by Kunena fórum