Pneu

Více
29. čvc 2016 14:12 - 29. čvc 2016 14:12 #4221 od findejs1310
Pneu vytvořil uživatel findejs1310
Ahoj kluci
Hodlám přezout Capoucha a výběr se mi nějak zúžil na toto:
Michelin Anakee 2 a nebo Mitas Terra force.
Máte nějaké zkušenosti rady názory?? Nebo úplně jinou značku?
Dikec všem
Jura
Poslední změna: 29. čvc 2016 14:12 uživatelem findejs1310.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2016 17:36 #4222 od divocak
Odpověděl divocak pro téma Pneu
Anakee2 som obuval pred asi tromi mesiacmi a musim len chvalit. Idu pekne po okraj na asfalte a aj za mokra pekne drzia. Z blata ma museli viackrat vytahovat, ale ani caponord ani anakee nie su pre blato to prave orechove. Dal som s nimi Albansko aj Rumunsko a tipujem, ze su tak na 70% zivotnosti. Mimochodom kamos so mnou naraz prezuval na svoju moto tourance next a oproti anakee 2 sa deru neporovnatelne rychlejsie. Ked budem menit tak opat za anakee 2 ked ma nejak inak neosvieti.
Poděkovali: findejs1310

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2016 18:57 #4223 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Pneu

divocak napsal: Anakee2 som obuval pred asi tromi mesiacmi a musim len chvalit. Idu pekne po okraj na asfalte a aj za mokra pekne drzia. Z blata ma museli viackrat vytahovat, ale ani caponord ani anakee nie su pre blato to prave orechove. Dal som s nimi Albansko aj Rumunsko a tipujem, ze su tak na 70% zivotnosti. Mimochodom kamos so mnou naraz prezuval na svoju moto tourance next a oproti anakee 2 sa deru neporovnatelne rychlejsie. Ked budem menit tak opat za anakee 2 ked ma nejak inak neosvieti.

Velkej dikec
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2016 19:19 #4224 od čuník
Odpověděl čuník pro téma Pneu
Zdar jak sviňa, já jezdím jen na Touranckách takže nemohu posuzovat změny značek ta či ona. Tourance EXP oproti staršímu bráchovi jen Tourance vydrží o nějaký ten kilometr méně, cca 2000km. Jí na obyčejných Tourancká najezdil předek 18 a zadek 15 tis.km. Za mne spokojenost.
Poděkovali: findejs1310

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2016 20:09 #4226 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Pneu
Ja jsem doted jezdil Shinko...i pred tim na BMW. Ted jsem dozadu obul Mitas Terra Force a musim rict, ze jsem maximalne spokojeny...zvesti z testu opravdu nekecaly...pneu drzi az po hranu na jednicku a to i za mokra. O najezdu zatim rict nedokazu. Mam na nich sotva 1500km...ale udajne by tech 12000 dat mela bez problemu...ale co si budem povidat, najezd je individualni. Za me klidne jdi do nich. Ale je to ciste silnicni pneu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2016 20:56 #4227 od Mireček
Odpověděl Mireček pro téma Pneu
Já také jezdím SHINKO E 705 předek i zadek a mám na nich cca.3500km a spokojenost.Testy a recenze od BMWáků nekecaly.Akorát mi přední guma od cca.60 do 75km/h trošku hučí v přímém směru ale jinak drží dobře:)
Jak tyto ojezdím a to bude asi dlouho trvat protože se mi zdá že neubývá vzorek tak jdu do té nové Mitasky.Ostatně Mitasky jsem jezdil na všech endurech co jsem měl a vždy spokojenost jak s cenou tak výdrží a nájezdem.Ale jak píše Fonzi,je to dle stylu každého soudruha:):):)

www.shinko.cz/zbozi/431381/150-70-r17-shinko-bmw/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.716 sekund
Powered by Kunena fórum