Pneu

Více
30. čvc 2016 13:36 #4235 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Pneu
Já jsem ji bral přes Bestdrive...po slevě přes firmu byla za 2116,- zadní. Jinak myslím 2309,- normál cena. Vyzvedneš si ji osobně snad v každém městě.

K Mitaskám jsem psal. Mám možnost posoudit jen zadek. Nemám celou sadu, ale za mě dobré. Chovají se i za mokra velmi dobře. Klopím tak s rozumem....nejsem žádný střelec...nevím co si představuješ pod pojmem vysoká rychlost:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2016 07:22 #4236 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Pneu
Ahoj
Asi to je vyhodnejsi podle toho kde maji jakou akci :)
Je potreba se podivat....dnes maji akci tady a zitra onde. ;)
Je to sice par korun ale co kazda kacka dobra.
Ja se teda rozhodl pro Mitas a rychle je koupim nez si to rozmyslim :laugh: :laugh: :laugh:
Navic je to ceska guma a kdyz muzu tak beru ceske veci :whistle:
Jura
PS: Jinak Fonzi jsem se dival na to GS forum a mam dva poznatky
1) Kdyz tak obcas na motorkarich ctu nejake diskuze tak jsem si nekolikrat vsimnul
Jak Bramboraci( i jiní) uráží nase Italske mrdky a taky ceske gumy Mitas ..clovek by rekl idiot vedle idiota a pritom na vlastnim foru to vypada ze lepsi gumy nez Mitas na GS ani nenii :laugh: :laugh: to moc nechapu
2)hledal jsem tu recenzi na terra force ale nasel jsem jen testy E07 E08...
Jestli jsem to prehlidl tak sem hod odkaz pls.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2016 10:31 #4237 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Pneu
Jo nekteri bramboraci jsou jini lidi...vsiml jsem si toho uz kdyz jsem BMW mel...vetsinou jsou to ale lidi, kteri nemaji problem dat kazde dva roky pul milionu za novy model GS. Nemuzu hazet vsechny do jednoho pytle. Jsou mezi nimi lide, kteri maji rozum a berou to tak, ze jezdis na tom co se ti libi a na co mas. Stejne tak s gumama...nazor nekterych, ze na nejdrazsi motorky na trhu si prece nebudu obouvat nejlevnejsi a jeste k tomu ceske gumy, je trochu zcestny. Pokud ta guma funguje, nevidim duvod na ni nejezdit. Jen te trochu opravim, Terra Force se vyrabi ve Slovinsku v byvale Savě, kterou celkem nedavno CGS koupila. Zbytek motoplastu Mitas, krome teda jeste jedne "Force" gumy, se vyrabi v CR u nas ve Zline. Osobne jsem na motorce vyzkousel od Mitas spunty 09 a 10 na GS a muzu rict, ze krome najezdu uplne super. Ale to nevydrzi zadne spunty.

Mrkni az na poslednich nekolik stranek vlakna. Od uzivatele joe jsou zasvedcene prispevky. Jezdi pro Mitas jako testovaci jezdec.
Poděkovali: findejs1310

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2016 17:33 - 31. čvc 2016 17:58 #4239 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Pneu
to findejs1310: Juro, i forum na M.cz musíš brát kapku s rezervou...

Co se Mitasek týká, mě teda ty Terra Force dost lákají, ale abych pravdu řekl, tak zatím čerpám jen z následujících zkušeností:

1) E07 - v roce 1995 obuto na KTM 300 2T pro ježdění jak na silnici tak v lehčím terénu - závěr: docela spokojenost, dnes si borci stěžujou, že se trhá napříč vzorkem

2) E08 - v roce 2006 obuto na DR 750 BIG pro asfaltomrdolení - závěr: na suchu docela dobrý, jakmile zvlhla nebo zmokla silnice, naprostá katastrofa, a nedávno jsem někde viděl, jak se pár lidem utrhnul dost velký kus běhounu

3) Sport Force - nechal jsem si od týpka co na nich jezdí vypsat plusy a mínusy, a velmi je chválil po všech stránkách - pak ale Mitas tu první várku na svolávačku stahoval a vyměňoval, protože se taky trhal běhoun...


Tak nevím... pokud Fonzi píše, že zadní guma je gut, asi je taky budu na další sezonu obouvat...

PS: Pro mě jsou naprostou jistotou klasické Metzeler Tourance, ale byl jsem spokojen i s Michelin Pilot Road a Dunlop Sportmax Roadsmart
Poslední změna: 31. čvc 2016 17:58 uživatelem Boris.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2016 07:03 #4240 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Pneu
Zkušenost s Mitas E-08 mám taky. Za sucha dobrý, ale za mokra slabý. A přední se celkem dost brzy odskákala. Teď mám Shinko E 705 a přijde mi to dost podobný. Tourance jsem jezdil taky a byly fakt dobrý. Nejlepší gumy, který jsem kdy na Capu měl, byly Pirelli Scorpion. Z těch levnějších gum byly pro mě největším překvapením Heidenau K76. Bylo jim jedno, jestli je sucho nebo mokro, jestli jedu sám, nebo naloženej ve dvou. Prostě držely. Sadu jsem kupoval za cca 3600 Kč. Výborná guma, která se asi nejvíc blížila k těm Pirelkám. Až dojezdím Shinko, tak do nich jdu znova.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2016 18:42 #4241 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Pneu
Ahoj,

za mňa Anakee2. Mam vždy v sade a nikdy žiadny problém. Rumunsko, blato neblato, všetko sme prešli bez straty kytičky... to isté Alboška, Čierna Hora BIH. spravím na nej vždy viac ako 14 tisic a potom mi ide zadok do hrany. Predok by ešte dal tak 3tisicky.

Osobne by som možno v buducnosti skusil Contiš TKC70, ale až pôjdu cenou dole, sú zbytočne o liter a viac drahšie v sade než Michelinka.
Maj pekný deň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.800 sekund
Powered by Kunena fórum