Vysoká spotřeba/kouř/bohatá směs

Více
31. čvc 2013 19:22 - 31. čvc 2013 19:44 #1550 od smazak73
Tak jak jsem psal přehraný mapy:
Z origo mapou na RR dle... tune ecu jízda více než svižná ..(nevím co si představujete po tím pojmem) spotřeba cca 6,8 až 7 l.
Po přehrátí mapy z tune ecu ....mapa pro verzi z kat na kat. ..Od víčka k víčku a resetu dpk ..89km ..dotankováno 5.3 l.
To Ludom osobně ti říkám ...že to nedáš!!
Jinak lineární průběh motoru pěkně se zvedá už z 2300ot a mám i šetřivý volnoběh.
Nesmyslný volnoměžný ot. co jsem měl před tím cca 1500 až 1700ot teď krásnejch 1250 až 1300ot.
PS: Jsem zvědavej co mi na to napíše určitý člen fora.
A kdyby měl někdo otázku proč jsem kvůli tomu dělal dusno .....
Matematika... Najeto za Alpy 1740km s rozdíly ve spotřebě to jen tak mimochodem dělá další nádrž plus něco k tomu.....ještě se Giovany divíš ,že to řeším.
Nádrž v It 25 l ..1l je 1.5€ cca. To je dohromady 37,5€ .....937kč dle banky.
A teď s kritikou na mě... :P
Poslední změna: 31. čvc 2013 19:44 uživatelem smazak73.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2013 21:00 #1559 od smazak73

LuDom napsal: no a hlavne, ze si mi neveril, ked som to pisal ja..... :-)
a to k tomu mam origo mapy, ktore chcem prehrat, blbbe je, ze sa odmieta pripojit jednotka ecu s notebookom.... :-(

Co myslíš Marku . Kde dělá zásadní chybu? :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2013 04:56 - 01. srp 2013 05:44 #1560 od LuDom
SMažák,

matematika je jasná a viem čo píšem. Spotreba mi vyšla taká. Nezabudni, že na rozdiel od tvojej RR ja mám rok 2007 s inými mapamy ako máš ty a spotreba vychádza tak ako vychádza.

druhá vec, kedže som spravil viac aut VW group s diagnostikou ako si ty možno videl, tak si dovolím tvrdiť, že problém mám s jednotkou a komunikáciou s prevodníkom, prevodník a soft spolu komunikujú, asi si nečítal všetky príspevky čo som k tomu písal. Preto som chcel vyskúšať prevodník od niekoho, kto to už mal spojené. A ešte jedna vec môže byť problém, mám totiž originál VAG a to čo používate vy je paradoxne Čína na ktorej to funguje.

Láskavo sa už nevŕtaj v tom, do čoho nevidíš a nemáš páru, pokiaľ to nebude konštruktívna informácia.
Ďakujem
Poslední změna: 01. srp 2013 05:44 uživatelem LuDom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2013 12:48 #1568 od smazak73

LuDom napsal: SMažák,

matematika je jasná a viem čo píšem. Spotreba mi vyšla taká. Nezabudni, že na rozdiel od tvojej RR ja mám rok 2007 s inými mapamy ako máš ty a spotreba vychádza tak ako vychádza.

druhá vec, kedže som spravil viac aut VW group s diagnostikou ako si ty možno videl, tak si dovolím tvrdiť, že problém mám s jednotkou a komunikáciou s prevodníkom, prevodník a soft spolu komunikujú, asi si nečítal všetky príspevky čo som k tomu písal. Preto som chcel vyskúšať prevodník od niekoho, kto to už mal spojené. A ešte jedna vec môže byť problém, mám totiž originál VAG a to čo používate vy je paradoxne Čína na ktorej to funguje.

Láskavo sa už nevŕtaj v tom, do čoho nevidíš a nemáš páru, pokiaľ to nebude konštruktívna informácia.
Ďakujem

Přiteli už to tady bylo napsáno osobní výlevy tvé osoby vůči mé si nech na PM nebo SZ.
Jinak o čem mám a nemám páru nech laskavě na mě ano.
Osobně si myslím,že si lžeš do vlastní kapsy a mystifikuješ tady ostatní členy.
Když jsme vyjeli 2krát po sobě jsme tankovali úplně stejný litry. To mi stačí na to abych si udělal obrázek o tvé spotřebě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2013 13:40 - 01. srp 2013 13:47 #1569 od LuDom
hm, mas to pomylene. o vylevoch tu upozornil admin teba, nie mna.... ;)
ja som pisal vecne a bez osobnych invektiv.
na viac veci aninebudem reagovat, pretoze to postrada realny zmysel.
ps: tankoval si na bocnom a ja na hlavnom. preto som tam narval viac... ale budiz.
Poslední změna: 01. srp 2013 13:47 uživatelem LuDom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2013 17:12 #1570 od LuDom
A ešte drobnosť z posledného týždňa. Schválne som vyjazdil plnú nádrž až kým mi nedošiel benzín (bez bočných kufrov a batožiny dva kilometre pred benzínkov....Lipovec). Nerobím to rád, pretože na to trpia vstreky, ale spravil som 430 km. Nebudem písať akým tempom, lebo je to kravina, proste som sa vozil. Prerátaj si prosím koľko je spotreba. Viac krát sa tu na fóre s tebou baviť o spotrebe nehodlám.
Že máš vyššiu spotrebu ako iný majitelia Capa a sere ťa to, je prirodzené, ale neobúvaj sa tu do každého, kto má iný názor/skúsenosť ako ty. Toto nie je tvoj monopol a všetku múdrosť sveta si nepojedol.

Môj názor už poznáš, tak sa drž pri zemi.
Ďakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.680 sekund
Powered by Kunena fórum