Vysoká spotřeba/kouř/bohatá směs

Více
16. dub 2013 07:29 #1230 od CapoRider
Ahoj. já s tim laboruju skoro pořád a nějak jsem se ještě nevylaboroval k uspokojivému výsledku. Mám hlavně problém s tím, že mi motor houpe na volnoběh, včera jsem naklikal IdleFuelTrim na 32 a zdá se to být OK. Ale nevím jestli to není už moc bohatý.
Nebo jestli mi to někde nepřidává vzduch to je další věc, protože ITF na 32 se mi zdá už moc, když CatFish co dělal ty mapy má ITF 0.

Chtělo by to změřit CO,proto přemýšlím, že si koupím Gunson GasTester nebo budu muset najít nějaké ochotné STK kde mi to změří.

Je to boj :woohoo: :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2013 07:32 - 16. dub 2013 08:13 #1231 od CapoRider
wp_thunder -> Kolik Ti ukazuje TuneECU IFT a LTFT?
Poslední změna: 16. dub 2013 08:13 uživatelem CapoRider.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2013 08:28 #1234 od wp_thunder
Protože jsem pitomec, neudělal jsem si screen toho měření takže nevím. Mám pocit že IFT mohlo být 28 ale ten druhej údaj fakt nevím. Teď mám Capa v servise, takže další laborování bude až se mi vrátí což bude někdy koncem příštího týdne.

Jinak jsem slepej nebo TuneECu neumí nahrávat průběh měření do logu???

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2013 09:12 #1235 od CapoRider
Ahoj nějaká historie tam je menu ECU - History tam by měla být poslední mapa a log, ale nezkoumal jsem to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. kvě 2013 06:02 #1325 od wp_thunder
Zdar všichni
Tak to vypadá že je částečně pořešeno. Zdá se, že reset TPS pomohl a na poslední 2 nádrže jsem ujel 350 a 370 km což dělá spotřebu okolo 6l.
Capouš dostal také nové obutí - Continental Trail Attack 2, nové iridiové svíčky a neplánovaně i novou baterku, dále díky MarkoviST padák a nosiče kufrů - díky Máro :o), krásná práce a konečně vypadá Capouš trochu k světu.

Mapa je tam přehraná původní tj. nahráno z motorky do PC a zpět její číslo je 051123. Kouř při přidání tam sice je pořád, ale pokud to už žere jak má tak to asi nechám být.... asi bych musel sehnat nějakýho machra na úpravu palivových map + dyno. Něco jsem zkoušel ale když mi firma co se honosí tuningem motocyklových motorů řekla že pouze pomocí powercommanderu tak jsem to zavrhl....

Jinak pokud by kdokoliv potřeboval píchnout Capa na TuneECU může se mi ozvat dá se to zrealizovat. Upozorňuji že nejsem odborník, takže vše co si dotyčný bude dělat je na jeho vlastní riziko... :o) Má lokalita je Praha a blízké okolí.

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. kvě 2013 06:25 #1327 od Giovany
Ahoj,,no hlavní že jsi to nějak aspon dostal do normálu,,spotřeba 6 ltr je celkem normál.Akorát jak měříš tu spotřebu ??to vyjedeš nádrž do sucha?? Přesnější je to dotankovat úplně po vršek a po ujetí 100km spočitat,,,ale je to asi jedno ono je to +-.. Jaký to má dle tebe výkon,,zkoušel jsi jezdit na jiném Cápu?? Včera jsem jezdil na jinem s origo výfuky a byl to dost velký rozdíl ...asi tam mám taky nahranou nějakou jinou mapu,, protože si nemyslím že to mohou udělat vyfuky Vince a KN.

Sono sempre moderato critico!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.798 sekund
Powered by Kunena fórum