TuneECU

Více
22. bře 2016 19:20 #3584 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma TuneECU
Je to diagnostický a flashovací software. Umí vyčíst chybové kódy, aktivovat akční členy řízené jednotkou motoru, úpravovat a nastavovat některé parametry, číst měřené hodnoty a jak píšeš, umí i přehrát (flashovat) palivové mapy. Pokud víš co děláš, nemáš co zničit. Pokud nevíš, a z tvého dotazu o tom nemáš ani páru, spokoj se s mou odpovědí, víš na co to slouží a co to je a do větších akcí se nepouštěj. Pokud nevíš co děláš, hlavně co se map týká, můžes si motorku pěkně rozhodit, případně poškodit motor. Diagnostika je na Capu on-board, takže když se něco pokazí, dozvíš se to na palubce. Je to užitečná věc při hledání různých závad pro toho, co se v tom vyzná a ví co hledat a co udělat. Lajk co se zeptá jako ty, může udělat víc škody než užitku. Neber to jako urážku proti tobě. Je to jen prosté konstatování věci. Věř mi že vím co říkám. Dneska si za pět šušňů koupí diagnostiku z Číny kdejaký Franta a myslí si že je Kingoša Libuňa. Rozdrbe si auto, že pomalu pravý blinkr bliká doleva a pak přijede a "ono to nefunguje, já jsem se jenom hrabal v mé super nabušené čínské diagnostice a něco jsem tam změnil..."...a pak se diví, že náprava stojí tisíce...ale...je to tvoje motorka, zkoušej, laboruj...good luck :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. bře 2016 19:24 #3585 od Boris
Odpověděl Boris pro téma TuneECU
:laugh: :laugh: :laugh: Kingoša Libuňa


V poho Honzo, já se neurážím, ale pěkně jsi mi to vysvětlil... Jak budu něco potřebovat, zajedu za tebou, to bude nejlepší postup... Díkas B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2016 19:34 #3594 od petr0604
Odpověděl petr0604 pro téma TuneECU
Minulý týden jsem objednal TENTO ...Myslíte že bude fungovat???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2016 20:04 - 23. bře 2016 20:23 #3595 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma TuneECU
Ahoj
Bezproblémové čipy jsou FT232...BL...RL...BM





Problémové čipy jsou CH340 ...já jsem se s ním nakonec připojil ale nestabilně a tak je kabel už v recyklaci :laugh:



Podle popisu to vypadá že máš ten dobrý čip ale určite si to raděj zkontroluj než začneš pájet redukci ať to neděláš zbytečně ;)
Někde jsem se dočetl že ten nejjistější je typ FT232BL....ale nemůžu to potvrdit.
Jura
Přílohy:
Poslední změna: 23. bře 2016 20:23 uživatelem findejs1310.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2016 06:03 - 24. bře 2016 06:15 #3598 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma TuneECU
Já si koupil tento a chodí bez problému.
Přílohy:
Poslední změna: 24. bře 2016 06:15 uživatelem alien898.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2016 11:48 #3603 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma TuneECU
Ahooj všem
Protože po přehrátí mapy na radu Fonzina pojedu na emise ke znamemu abych
poradne seridil CO tak bych rad vedel jak je to s tou hodnotou.
Origo navod udajne udava 2 procenta jinde se pise 2,5 jinde zase 2,8 a nekdo ma 3.
Hlavne mi netvrdte ze to nesmi strilet a nesmi to houpat na volnobeh a podobne. ;)
To bych tam nemusel vubec jezdit.
Rad bych si precetl nazory tech kteri s tim maji zkusenost znaji tu spravnou hodnotu byt
by mel kazdy trosku jinou. :huh:
Dekuji kluci
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.695 sekund
Powered by Kunena fórum