TuneECU

Více
19. dub 2015 07:29 #2587 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma TuneECU
Není problém :-) Ale do Zlína to máš kousek z ruky:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 09:12 #2595 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma TuneECU
Můžeš zajet ke mě. Bydlím v Kamenickém Šenově. To máš blíž než Zlín :)
Poděkovali: Méťa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 19:22 #2597 od petr0604
Odpověděl petr0604 pro téma TuneECU
Zdarec chlapi,

udělal jsem si redukci na caponorda (použil jsem starý kabel VAG). Počítač jej našel, nicméně se mi nechtěl spojit s motorkou. Pořídil jsem si nový VAG kabel KKL (modrý) se kterým by to mělo být vše funkční. Kabel se mi normálně spojí s pc, tune ecu jej nade taky správně. Připojím to na motorku a po chvíli napíše, že nenašel žádnou jednotku. Konektor na moto mám čistý, zapojení kabelu xkrát zkontrolováno. V tune ecu nastaven port COM dle správce zařízení. Vložím zde odkaz na album na rajčeti, kde jsem kabel vyfotil včetně střev. Poprosím vás o kontrolu zapojení mé redukce. Co se mi nezdá je ve střevech KKL kabelu černý vodič. Dle návodu na zapojení kabelu by měl být o pozici vedle ne? Zkoušel jsem přepojit na ten pin kde je napájený černý kabel redukci, ale taky nic. Mám něco špatně? Díky moc :dry:

Odkaz na rajče: KABEL CAPONORD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 20:55 - 20. dub 2015 20:58 #2598 od Méťa
Odpověděl Méťa pro téma TuneECU
Díky, to je super, do Zlína je to trochu z ruky. Ozvu se , díky za zprávu.
Poslední změna: 20. dub 2015 20:58 uživatelem Méťa.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2015 18:52 #2605 od Bublajz
Odpověděl Bublajz pro téma TuneECU
Tak jsem TuneECU taky rozchodil. Jsem z Nýrska - Šumava

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2015 18:55 #2606 od Bublajz
Odpověděl Bublajz pro téma TuneECU
Prosimtě včera sem to rozběhl a s tím modrým kabelem mi to funguje.

petr0604 napsal: Zdarec chlapi,

udělal jsem si redukci na caponorda (použil jsem starý kabel VAG). Počítač jej našel, nicméně se mi nechtěl spojit s motorkou. Pořídil jsem si nový VAG kabel KKL (modrý) se kterým by to mělo být vše funkční. Kabel se mi normálně spojí s pc, tune ecu jej nade taky správně. Připojím to na motorku a po chvíli napíše, že nenašel žádnou jednotku. Konektor na moto mám čistý, zapojení kabelu xkrát zkontrolováno. V tune ecu nastaven port COM dle správce zařízení. Vložím zde odkaz na album na rajčeti, kde jsem kabel vyfotil včetně střev. Poprosím vás o kontrolu zapojení mé redukce. Co se mi nezdá je ve střevech KKL kabelu černý vodič. Dle návodu na zapojení kabelu by měl být o pozici vedle ne? Zkoušel jsem přepojit na ten pin kde je napájený černý kabel redukci, ale taky nic. Mám něco špatně? Díky moc :dry:

Odkaz na rajče: KABEL CAPONORD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.234 sekund
Powered by Kunena fórum