TuneECU

Více
01. dub 2016 19:36 - 03. dub 2016 19:05 #3712 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma TuneECU
Dikec Fonzi
nedela to problemy.
jen kazdej ma jine hodnoty jak jsem tak ruzne cetl
tak jsem zvedavej. ;)
Jura
Pro doplneni:
Tak po spravne provedenem resetu TPS chodi plyn na 77% coz povazuju
za normalni.
A po prehrati mapy a nastaveni IFT 38,2 obsah CO neco kolem 2,8 -3,0%
jsem provedl test s mym batuzkem :laugh: a topcasem.
Praha - pekelky cestou necestou pokutovym tempem ;) 245 km a tankovano az k prepadu 13,2 Litru.
Kdyz to srovnam s Pegaskem tak jsem se spotrebou tohoto slona fakt mile prekvapenej.
Jura
Poslední změna: 03. dub 2016 19:05 uživatelem findejs1310. Důvod: Nove objevy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2019 09:03 #5950 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma TuneECU
Ahoj, dnes jsem prvně zkoušel připojit noťas s TuneEcu verze v2.5.8 (mám w. Vista Home Premium). Při vypnutém motoru se lze připojit (při nastartovaném to padá), vidím paměť závad a aktuální hodnoty na té základní obrazovce. Jde také vymazat paměť závad, lze načíst palivovou mapu z ŘJ a v té dělat změny a uložit. Bohužel nelze dělat test akčních členů, reset TPS apod. Všechna tahle ovládací tlačítka jsou šedá bez možnosti zapnutí. Kde je chyba - je to nějaká osekaná free verze nebo co? Jestli to tu někde je psáno, tak se omlouvám, ale nenašel jsem...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. říj 2019 23:23 #5959 od MrFreak
Odpověděl MrFreak pro téma TuneECU
Já myslím, že každá věc funguje v jiné záložce, ale nepamatuji se přesně. Mapu přehraješ tuším na diagnostice nebo na záložce mapedit a ty resety a nastavení zase v testu, ale každopádně to jde, jen nechci kecat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. říj 2019 04:37 #5960 od findejs13
Odpověděl findejs13 pro téma TuneECU
Mas naprostou pravdu.Proto jsem psal v jinem vlakne ze to chce cist cist a zase cist nez delat hokusy pokusy.
.Rozhodne si davejte pozor at neudelate z ŘJ cihlu.
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. říj 2019 08:04 #5961 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma TuneECU
To je jak mluvit do zdi. Když jsou neaktivní, tak jsou neaktivní ve všech režimech/záložkách. Nikdy jsem pravda mapy nepřehrával, ale s diagnostikou už jsem párkrát dělal neb jsem původním povoláním automechanik... Takže znovu: verze Tuneecu 2.5.8. na Windows Vista vám chodí plnohodnotně? Kdyžtak zkusím přehrát za verzi pro jiné Windows, jestli to pak spolu bude mluvit. Aktuálně neřeším přehrání mapy, ale abych si po servisu byl schopen zresetovat TPS, protože jak hrábnu čištěním a synchrem do klapek, rozhodím si volnoběh.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. říj 2019 14:15 - 13. říj 2019 06:25 #5964 od findejs13
Odpověděl findejs13 pro téma TuneECU
Tak abys nemluvil jen tak do zdi tak Ti rikam ze Tuneecu nema ruzne verze pro ruzne wincky. Tento program chodi spolehlive na Win Vista,7,8,10(32/64) .A nebo o tom nevim.
Program bud funguje a nebo nefunguje.Neznam pripad ze by sel jen nejak napul.......
Asi to neni rada jakou chces slyset ale
ja osobne vic nevim.
Jura
edit.opr chyby
Poslední změna: 13. říj 2019 06:25 uživatelem findejs13.
Poděkovali: PAVIK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.711 sekund
Powered by Kunena fórum