Dobíjení

Více
04. čvn 2016 05:12 #3963 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Dobíjení
jen píšu jak to mám já ;) jestli to někoho pohorší tak by se měl nad sebou zamyslet...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čvn 2016 09:05 #3971 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Dobíjení

cyberzef napsal: s tím že se VAPE nehřeje nemůžu souhlasit, tak jako na jiným na něm ruku takřka neudržím...


Zajímavá informace. Jak pojedu na vyjížďku, zkusím to, ale vzpomínám si, že jsem to zkoušel po montáži před cca 3lety a byl takřka studený. Od té doby jsem to nijak nekoumal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čvn 2016 11:02 - 04. čvn 2016 11:03 #3976 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Dobíjení
byl venku fakt hic a dlouho jsem popojížděl, třeba se to nahřálo od zadního válce...dneska jsem jel 130 km plnou palbu a ruka se na něm dala udržet ale taky místy
chcalo a bylo 18 stupňů
Poslední změna: 04. čvn 2016 11:03 uživatelem cyberzef.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čvn 2016 11:41 #3978 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Dobíjení
Tak jo, pokud nejedeš plynule, tak se asi trochu zahřeje. Ale není to 100°C jako u originálu. Já mám jeden z prvních po tom co ho začali prodávat a ten není komaxitovaný, ale jen opískovaný hliník a lehce zalakovaný bezbarvým lakem. Věřím že ty komaxitované se budou hřát o něco víc. Ale nekoumal jsem to, tak zatím nevím. Teď jsem jeden montoval na Capoša, tak to zkusím porovnat a poměřit ty teploty pro zajímavost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvn 2016 06:56 #4034 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Dobíjení
Ahoj jak píše cyberzef i já mám Vape a hřeje se mi rozhodně teda míň ale hřeje až pojedu na vyjížďku tak to schválně jen tak pro zajímavost změřím infra teploměrem co mám na RC auto a dám vědět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvc 2017 17:26 #4765 od dino
Odpověděl dino pro téma Dobíjení
Zdar chlapi, popis problému: Letos sem najezdil úplný howno, řešil sem startování, které vyřešila výměna startovacího relé cca tři týdny zpátky. Včera sem to poprvé vytáhnul, celej nadšenej, jak to krásně startuje :cheer: Najel sem účelově po úřadech cca 70 km, asi pětkrát sem startoval. Stále nadšenej, jak to krásně startuje :laugh: Dorazím domů, chcípnu motorku, jdu otevřít vrata a garáž. Chci nastartovat aaaaaaaaaa dvakrát se líně otočí, zhasnou kontrolky a nic. Baterka na nule. Tak sem ji nabíjel skoro 24 hodin, přišel kámoš s měřákem, nastartovali sme, v zátěži dobíjí cca 14,3. Tak co by to mohlo být? Baterka v hajzlu? Zítra donese ještě nějakej zátěžovej tester na akumulátory, tak uvidíme. Nebo, nemohl jsem něco posrat při výměně toho startovacího relé? Díky za rady odborníků :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.679 sekund
Powered by Kunena fórum