Dobíjení

Více
27. bře 2016 14:29 - 27. bře 2016 14:45 #3622 od Zdenál
Odpověděl Zdenál pro téma Dobíjení
je to 2002
nějak jinak si ten přepínač nedovedu vysvětlit, vyhřívání to asi nebude, do druhého gripu žádné dráty nevedou a pro změnu palivových map existuje spousta systému kde máš předvolené varianty a během jízdy si je můžeš přepínat, to co tam mám vypadá dos homemade. Co se týká toho konektoru tak abych řekl pravdu nevím v jakém je stavu, po odkrytí nádrže mě spíš zajímal stav rychlospojek tak jsem na něj zapomněl. těch 13,5-13,7V bylo při nastartování, když jsme to projížděl po parkovišti tak jsem se zapomněl podívat (daleko jezdit ještě nemůžu nemám značku). Věřím že v okamžiku jak se to zahřeje a vytočí do vyšších tak to naroste ;)
Poslední změna: 27. bře 2016 14:45 uživatelem Zdenál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2016 15:20 #3623 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Dobíjení
Ahoj
pri vyssich otackaach by mel regulator drzet napeti plus minus stejne.13;5 je opravdu malo.
A co se tyka map tak podle me nase jednotka umi pouze jednu mapu.a pokud chci zmenu musim pres notas nahrat jinou....no treba se pletu.
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2016 15:30 #3624 od Zdenál
Odpověděl Zdenál pro téma Dobíjení
těch 13,5V bylo hned po startu, ale věřím že je vše v pořádku už jen to že je tam jiná jednotka dobíjení a drtáty nevypadají originálně plus ty palivové rychlospojky, co se týka toho napětí tak cokoliv co je nad 12,5V je dobré, jelikož baterka má 12V :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2016 16:05 #3625 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Dobíjení
13,5V je v cajku ;)
Poděkovali: Zdenál

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2016 16:17 #3626 od Zdenál
Odpověděl Zdenál pro téma Dobíjení
Díky že jsi při mě ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2016 16:43 #3627 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Dobíjení
Zdenale Zdenale
Skarede se pletes ze vse co je nad 12,5 je dobreeee :laugh:
Jestli nejsi elektrikar tak te to trosku omlouva ale kazdej motorista vi ze dobijeni musi byt minimalne 13,8 .Ver mi ze s 13,5 Volty baterku rozhodne nenabijes ....maximalne ji zkratis zivot.
Radim Ti dobre zmer to poradne a pokud se nedostanes pres 14V tak mas kaamo problem.
a navic studena nestudena volnobeh nevolnobeh musi tam byt aspon 14V.
A jestli mi neveris navstiv strycka googla.
Jura
Ps: Jasne....jak nekomu blbne dobijeni prvni co udela koupi regulator a pri tom to tim vubec nemusi byt.Ver mi kamarade.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.665 sekund
Powered by Kunena fórum