nelze nastartovat

Více
14. dub 2015 06:33 #2560 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma nelze nastartovat
Ahoj, koukal jsem na ten článek a problém je že obrázky byly z galerie rajče a už tam asi nejsou. Zkusím napsat Mozuchinovi, jestli je nemá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2015 21:43 #2565 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma nelze nastartovat
Tak jsem to pohledal a zde je odkaz na foto na rajče mozuchyn.rajce.idnes.cz/Caponord/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvc 2015 20:03 #2960 od dino
Odpověděl dino pro téma nelze nastartovat
Tak, co se týká problémů se startováním, taky mě něco postihlo. Občas se stane, že po zmáčknutí tlačítka startéru, check v pohodě, kontrolka neutralu svítí, kontrolka neutrálu lehce pohasne a nic. Nastartuje. Párkrát vytáhnu klíček, znovu to zkusím a nic. Pak dám za jedna, zpátky neutrál a nastartuju. Řekl bych, že to je čidlo neutrálu, ale proč potom kontrolka svítí?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2015 05:59 #2961 od jaroš
Odpověděl jaroš pro téma nelze nastartovat
Zdar pánové,tak mě se přihodilo něco podobného.Při zastávce na natankování jsem už nenastartoval,baterka KO,přes startovací kabele to nešlo nastartovat,to je mě záhadou proč to nešlo,jakákoli motka de přes kabele nastartovat a Capo nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2016 22:40 #3397 od Boris
Odpověděl Boris pro téma nelze nastartovat
Zdarec chlapi,

z ničeho nic mi "umřelo" Capo.

Měl jsem v garáži nastartováno, motorka jela na volnoběh a najednou zhasl motor.

Následně už se nepodařilo nastartovat.

Zatím vím, že nepálí ani jedna svíčka na zadním válci a tuším, že na předním to bude totéž. Tedy jsem závadu vyhodnotil stejnou, jako tu uvedl kolega Mozuchyn.

I když si na motorce ledacos ufachčím sám, elektrika a její proměřování není prostor, ve kterém bych se cítil bůhvíjak jistý.

Ptám se tedy, jestli měl někdo tentýž problém a vyřešil ho stejně jako Mozuchyn nebo jestli tahle závada může mít více variant řešení...

Díkes...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2016 10:15 - 29. úno 2016 10:17 #3398 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma nelze nastartovat
Ahoj. To může být stejný nebo i jiný problém. Elektrika na Caponordu má mnoho neduhů:-) Jsem ze Zlínska, tak pokud bys potřeboval, můžu pomoct. Nemáme to k sobě moc daleko.
Poslední změna: 29. úno 2016 10:17 uživatelem FonziETV.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.601 sekund
Powered by Kunena fórum