nelze nastartovat

Více
26. čvn 2014 10:53 #2118 od Tomasish
Odpověděl Tomasish pro téma nelze nastartovat
Tenn ale toci na opacnou stranu prodat ho prodam me je k nicemu pasoval tam a toci normalne. Chlapik co ho prodaval psal ze je z bawora co melo nalitano 12000km,tak kdyby ho chtel me je ted k nicemu tak at napise cenu at nejakou nabidne???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2014 10:26 #2129 od palkoc5
Odpověděl palkoc5 pro téma nelze nastartovat
tak starter zatím nechce řeší volnoběžku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. pro 2014 13:43 - 30. pro 2014 13:46 #2408 od Majkel
Odpověděl Majkel pro téma nelze nastartovat
Ahoj wp_thunder

Pri tej oprave si kontroloval aj uhliky na starteri? Ak ano, v akom stave boli?

btw. Niekedy mam tiez ten problem, ze nejde pretocit motorom, vacsinou ked je teply, ako to tu niekto uz spominal. Raz som ju musel v nudzi roztlacit, nastastie som bol na kopci, tak cez dvojku mi to chytilo.
Poslední změna: 30. pro 2014 13:46 uživatelem Majkel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2014 09:01 #2412 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma nelze nastartovat
Ahoj
Popravdě nevím, ale počítám že uhlíky nikdo nekontroloval. Nicméně u mýho Capa byl problém spíš studený starty. Za tu dobu co mi to blblo se to při zahřátý motorce stalo jednou, že jsem to nemohl nahodit a nevím, zda to souviselo s tou volnoběžkou. Jinak u tý volnoběžky bylo hlavně slyšet jak se při pokusu o protočení motoru vše vrátí zpátky a nemá to sílu protočit o celou otáčku.

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2014 09:34 #2414 od Majkel
Odpověděl Majkel pro téma nelze nastartovat
Diky za info. Skusal som zapojit 45Ah baterku z auta a startovat. Teda skor len pretacat motorom, lebo mam dole nadrz. Jeden krat z piatich startov starter nedokaze pretocit motorom, cize uplne stoji a stiahne vsetky kontrolky na palubovke. Ked pustim tlacitko a znovu stlacim, tak horko tazko prevali motor a potom uz toci.

Nieco tam urcite nebude v poriadku, preto som sa ta pytal na tie uhliky. Zatial kontrolujem komplet plusovu vetvu + kostru startera, ci niekde nenajdem vacsi prechdovy odpor + skontrolujem aj rele startera. Ale myslim ze to bude priamo v starteri.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2015 10:52 - 13. dub 2015 10:54 #2554 od rostibald
Odpověděl rostibald pro téma nelze nastartovat
Prosím, nejde se mi dostat na obrázky, ani v technickém článku :( ....pošleš mi odkaz? :woohoo:

Děkuji

Týká se strany 4 tématu a obrázků na el.instalaci a poruchu ve spojích
Poslední změna: 13. dub 2015 10:54 uživatelem rostibald. Důvod: doplnění

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.652 sekund
Powered by Kunena fórum