nelze nastartovat

Více
25. bře 2014 05:30 #1782 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma nelze nastartovat
Ta cena byla sdělená při telefonickém dotazu v A-Spiritu což je ofiko dealer a autorizovaný servis Aprilie. Wemoto má stejnou/podobnou cenu jako ta od BMW,s ohledem na to že motor je rakouskej, tak ty díly jsou shodný pro všechny stroje s tímhle Rotaxem.
Cenová politika se liší značka od značky, ale v případě Aprilie velmi krutě přestřelili... ono tedy stejně jako u těsnění toho karteru, který jsem tam bohužel koupit musel - kus papíru za 775,- :unsure:

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2014 11:33 #1783 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma nelze nastartovat
A práve preto už niekoľko rokov kupujem na autá alternatívne ND a nikdy som nemal problém... B) a tá cena toho tesnenia, tak to je fakt úlet..... lepšie si to tesnenie vystrihnúť. Inak byť normálne tá cana okolo 2-3 stovák tak to by nemalo zas cenu strihať... :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čvn 2014 21:41 - 24. čvn 2014 21:43 #2109 od Tomasish
Odpověděl Tomasish pro téma nelze nastartovat
Zdravim koupil sem si po delším schánění Caproše a trochu ho musim dát dokupi.Měl bych dotaz zlobil mě startér tak sem koupil jinej ale z BMW taky rotaxe,motorka teda nějakou dobu stojí a ted když sem startér zpátky tak mě běží jen na prázdno jako by nezaskočila volnoběžka??? Tady píšeš wp_thunder že ta nová co si tam dával z BMW 650 se musela přeskládat kuli směru otáčení?? tak se chci zeptat startér na BMW točí na druhou stranu???diky Tomas
Poslední změna: 24. čvn 2014 21:43 uživatelem Tomasish.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2014 05:47 - 25. čvn 2014 05:48 #2111 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma nelze nastartovat
Ahoj, nevím jak je na tom startér z BMW, ale co mi říkal Fizzer tak BMW má opačný směr otáčení motoru, proto se musela volnoběžka přeskládat. Já mám startér původní.
Tu výměnu jsem si nedělal sám, neb je tam potřeba speciální stahovák a zase tolik zkušeností nemám. Dělali to v Praze Speedy Motorsport a dost se tam angažoval Fizzer z motorkářů. On měl dřív Aprilku taky, takže má věci okolo Rotaxů docela zmáknutý. Zkus ho kdyžtak kontaktovat přes fórum na motorkářích myslím že to řekne víc.

Jinak tady je na to téma vlákno na aprilia fóru:
www.apriliaforum.com/forums/showthread.p...lutch-BMW-parts-work!

Martin @ Thunder
Poslední změna: 25. čvn 2014 05:48 uživatelem wp_thunder.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2014 16:03 #2113 od Tomasish
Odpověděl Tomasish pro téma nelze nastartovat
Diky za odpoved. Zkusil sem nejak zdratovat ten muj starej starter a toci na druhou stranu nez ten baworackej tak je to jasny!!! Du schanet jinej starter???? Tak diky.Tomas

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2014 18:20 #2114 od palkoc5
Odpověděl palkoc5 pro téma nelze nastartovat
Zdar kámoš shání starter na pegaso za kolik ho necháš ten s bmw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.562 sekund
Powered by Kunena fórum