EFI 34

Více
11. dub 2012 09:15 #572 od snake33
Odpověděl snake33 pro téma Re:EFI 34
neměl by někdo na prodej cívku ? :-) taky mi odešla... bud jí seženu nebo tam dam cívky z renaulta

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2012 17:16 #573 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma Re:EFI 34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2012 07:35 #576 od snake33
Odpověděl snake33 pro téma Re:EFI 34
Díky... tam jsem koukal jako první, ale v altmanmoto je má za 300kč ... tak jsem jí vzal tam :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2012 20:56 #665 od Dandos
Odpověděl Dandos pro téma Re:EFI 34
...sehnal jsem jinou cívku, vyměnil a nic, stále stejný problém, zkusil jsem cívky na zadním válci prohodit a i přes to stále bliká EFI a hlásí chybu 34, v a-spiritu jsem se dozvěděl že starší ETV mají jednoduchou diagnostiku, která neumí vyhodnotit je-li vadná přímo cívka, kabel, nebo jiný kontakt. Máte někdo podobnou zkušenost a mohli poradit nezkušenému??? předem děkuji za pomoc ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvn 2012 11:30 - 21. čvn 2012 11:31 #666 od Jardax
Odpověděl Jardax pro téma Re:EFI 34
Mám stejnej problém - kód 34, tedy cívka na předním válci. Po přeházení cívek, údajně špatnou jsem si dal pod sedlo, abych nemusel sundávat nádrž, mi EFI házelo různé kódy. Jednou pozice souhlasila se špatnou cívkou a jindy ne. Zakoupil jsem cívku jinou - starší(údajně dobrou!?) a stále žádná změna..Tak jsem vyzkoušel postupně funkci cívek svíčkou, zda cívka(svíčka) hází jiskru či ne. No a teď jsem došel k závěru, že mám dvě cívky špatné...Jednu tu, co tam byla a jednu zakoupenou...Ale je divné, že mi EFI jednou bliká a jednou ne!? Cívku mám objednánu novou, tak pak se uvidí....starší určitě už nechci
Poslední změna: 21. čvn 2012 11:31 uživatelem Jardax.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvn 2012 13:51 #667 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Re:EFI 34
Já jsem před rokem koupil kápa a taky hlásil kod34 at jsem mezi sebou proměnoval cívky jak chtěl. Nakonec jsem to odhalil na svíčkách. Neriskoval jsem nákup starých a v aspritu koupil 2x nové indučky po výměně, se vše vynulovalo (samo)a od té doby žádný problém. Jinak borec co to měl tak na tom jezdil leta a na každém válci mu pálila jen jedna cívka. Nějak se tím netrápil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.628 sekund
Powered by Kunena fórum