EFI 34

Více
27. čvc 2016 05:27 #4212 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma EFI 34
Pokud bys potreboval, stav se do Zlina a pomuzu ti. Takhle na dalku je to velmi tezko neco radit. Klidne se ozvi, telefon je v profilu, a neco vymyslime.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čvc 2016 07:00 - 27. čvc 2016 07:11 #4213 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma EFI 34

Zdenál napsal: Navic K tomu, když stahnu plyn a brzdim motorem tak to docela intenzivně střílí do výfuku, když jsem včera zkoušel natočit tak na palubovce svítila jen efi1, běžela na oba válce.
Kontrolka na palubce nebliká jen místo hodin svítí 1.

Ps: není někdo v okolí Brna kdo by byl ochotný mi pomoct?

Díky


Kontrokla nebliká a místo hodin 1? A nestartuješ to se spojeným diagnostickým konektorem?

Mě se kdysi stalo, že se mi za jízdy rozblikalo EFI, ale motorka jela normálně. Když jsem přijel domů, zapojil diag. konektor, ale žádný problém to nehlásilo. Rozpojil konektor a blikání EFI přestalo. Jezdil jsem s tím dál a asi za 14 dní stejná situace se stejným výsledkem. Prolezl jsem co šlo, ale na nic jsem nepřišel. Zhruba za další dva týdny se to opakovalo, ale to už mi to nahlásilo vadnou cívku. Vyměnil jsem ji a bylo po problému. Jediný co mě napadá, že cívka neodešla hned, ale postupně.
Poslední změna: 27. čvc 2016 07:11 uživatelem zdemal.
Poděkovali: Zdenál

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čvc 2016 09:06 #4214 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma EFI 34
Ta onboard-diagnostika je takova hodne jednoducha. Kod chyby, ktery se zobrazi na displeji je svazan s jednim chybovym kodem v RJ motoru. Ale k zavade na jednom akcnim clenu nebo senzoru se muze vazat nekolik ruznych chybovych kodu, na ktere onboard-diagnostika nezareaguje. Pamet je potreba vycist pres TuneEcu a mimo jine se podivat i na merene hodnoty atd...
Poděkovali: Marty Mortimer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2017 19:03 #4452 od Marty Mortimer
Odpověděl Marty Mortimer pro téma EFI 34
Zdary Caponordi.....tak cívky jdou použít i z Hyundaie,jen štekr se musí přeletovat a uříznout origo přichycení,ale jede to jak sviň :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2017 20:34 #4478 od capouš
Odpověděl capouš pro téma EFI 34
Ahoj a s kterého modelu je lze použít?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2017 16:58 #4479 od Marty Mortimer
Odpověděl Marty Mortimer pro téma EFI 34
Zdary,cívky na modely od roku cca 2012 a dnes jsem juknul i na Kia Picanto,novější model a jsou tam taky.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.610 sekund
Powered by Kunena fórum