Cukání motorky

Více
26. čvc 2018 07:37 #5466 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Cukání motorky
Jo je to mozne. Jednotka pozna vadnou civku jen pokud je KO primarni strana. Pokud je prorazeny sekundar, tak to jen nehaze jiskru, ale pro jednotku se civka tvari jako dobra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvc 2018 08:40 #5467 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Cukání motorky
Tak dneska vyndám svíce abych odhalil jaká to je a uvidíme jestli je to cívkou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2018 15:51 #5474 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Cukání motorky
Tak nový poznatek moto už necuká opravdu to bylo vadnou cívkou na předním válci a EFI mlčela kluci díky za radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. srp 2018 19:54 #5476 od čuník
Odpověděl čuník pro téma Cukání motorky
Rádo se stalo!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. srp 2018 13:34 #5477 od SimiCZ
Odpověděl SimiCZ pro téma Cukání motorky
Zdar lidi.
Sice mi nikdo neporadil s mým problémem, ale pro případ že se to samé co mě stane někomu jinému uvádím důvod cukání mého capouše.
Celý problém spočíval v zaneseném palivovém filtru uvnitř nádrže, motorka při prudké akceleraci měla málo paliva a pak ve vysokých otáčkách ho už tolik nepotřebuje a nízký průtok filtrem i při dostatečném tlaku čerpadla byl ten zakopaný pes. Jinak nevěřily by jste co je v té nádrži za bordel v té hliníkové přírubě, čistil jsem ji a proplachoval nádrž asi hodinu, byl to humus. (filtr stojí asi 100,- v auto kelly, plastovej průtokáč na 8mm hadičku)
KOLAMA DOLU !!!
Čus.
Poděkovali: stewe21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. říj 2018 14:35 #5551 od Isachs
Odpověděl Isachs pro téma Cukání motorky
Ahoj,
nechce se mi zakládat nové téma, proto píšu zde. Více méně mám jednu věc. Motorka to dělá už od dob, co jí vlastním, ale přijde mi to minimálně zvláštní a v servisu mi bylo řečeno, že je to víceméně normální a že si s tím neví rady.
Motorka při ustálené jízdě jakoby pocukává, jak kdyby v jednu chvíli přidala a hned po té ubrala a takhle furt dokola. Nejvíce je to cítít při 3tím rychlostním stupni 50km/h a při čtvrtém v 70km/h. Na 5-6 jsem to zaregistroval, ale díky setrvačnosti motorky to je téměř neznatelné. Tedy při cca 3000 ot/m a jízdě po rovině bez ubírání a přidávání.
Je to skoro, jako by vynechal jeden zápal, ale tím to myslím není.
Motorka táhne normálně, jen ta ustálená jízda je trochu uskákaná. Dá se to nějak řešit? Jen zmíním, mám vyměněné manžety na sání, hadice na podtlaky, plastové rychlospojky atp. Chytá dobře. Baterie drží. Svíčky hází všechny. EFI nesvítí. Volnoběh je trochu hrubý, ale podle videí na internetu zní stejně, jako normálně. Studená mi přijde, že to nedělá.
Případně někdo z ústeckého kraje, kdo by uměl poradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.848 sekund
Powered by Kunena fórum