Cukání motorky

Více
26. bře 2012 19:47 #555 od M.Lipert
Cukání motorky vytvořil uživatel M.Lipert
Zdravim, chtěl bych se zeptat. Capouš při rozjíždění nebo při rychlém přidání plynu docela dost škube. Když už se rozjede do vyšších otáček tak jede normálně. Ale jinak je to strašný. nevíte někdo čím by to mohlo být? Jestli je třeba moc bohatá směs? Nebo aspoň jestli se dá někde nastavit.
Díky B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2012 20:47 #556 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Re:Cukání motorky
Ahoj směs upravit jednoduše nejde jedině přes TuneEcu.Jestli třeba nemáš zanesené vstřikovače.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2012 19:50 #558 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Re:Cukání motorky
Než začneš elaborovat s motorem začni tim nejednoduším. Vylej benzín do dna. A kup litr nového dobrého třeba i víceoktanového. Pokud to nepomůže, prohlédni svíčky. Serviska ti náhodou nesvítí mohou být problémy i s cívkama. Pak se ozvi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2012 20:25 #559 od M.Lipert
Odpověděl M.Lipert pro téma Re:Cukání motorky
Cívky jsou v pohodě, Zkusim ještě ty svíčky benzinem to asi nebude už to dělá poměrně dlouho a to už je nějaká nádrž vyježděná. :O) Už jsem jí měl na podzim v servisu pročistily to ( údajně) řekli že je to v pohodě ale dělá to pořád, Takže znova se mi jí tam už dávat nechce abych vyhazoval peníze jen tak :( Možná ještě zkusim servis v ejpovicích u Plzně aspoň to tu už někdo psal že tam dělaj IT motorky. Tak uvidim :dry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2012 17:13 #560 od BRK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. dub 2013 21:07 #1244 od zdeněk
Odpověděl zdeněk pro téma Re:Cukání motorky
Ahoj,
mam problém s Capousem, při razantnim pridani plynu mi motor nad 5000ot zacne vynechávat. Nevite, cim to muze byt? Dela to jen nekdy. Když pridavam plyn pozvolna, je to ok. Jinak jede do tahu všechno normal. Benzin jsem vymenil.
Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.662 sekund
Powered by Kunena fórum