" Členský příspěvek "

Více
29. čvn 2017 20:02 #4730 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma " Členský příspěvek "
No jo. Jenže:
na založení spolku musí být minimálně 3 lidi, musí se stvořit stanovy, musí proběhnout nějaké schůze atd. atd. Potom je potřeba podat žádost o zapsání na soud a kdesi cosi dalších peripetií. A na to abychom jednou za rok uspořádali sraz, nepotřebujeme být spolek. Je s tím na začátku dost práce na to aby to ve své podstatě neplnilo žádný účel.

Jenže nemůžeš nikoho nutit k placení příspěvku když nejsme žádná ofiko organizace...

Tak teď babo raď :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2017 20:43 #4731 od čuník
Odpověděl čuník pro téma " Členský příspěvek "
zdar jak sviňa, mě to tak připadne, že je to jen o lidech a zdravém rozumu. Za mě se přikláním jak psal Jardas! Nějaká ta stokoruna nikoho myslim nezabije. Za život toho člověk " prodrbe" daleko víc. Blbé na tom teda je, že se prostě někdo sveze na úkor těch normálních, ale takový je život. Tož můj názor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2017 20:54 #4732 od Simon4ever
Odpověděl Simon4ever pro téma " Členský příspěvek "
Ano ano ano, ja si vážím všech Copordaku a lidi kterí me radi poradili a myslim si ze nikoho nech par korun nezabije. Každý kdo ma rad partu a lidi kteří jsou motem spojeni nepotrebuji dlouhe slohy na to aby pochopili o cem se tu pise.
Za me sup sem s cislem uctu.
A pokud Pavel nevymylsi sraz na pristi rok hlasim se do první rady.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvn 2017 05:42 #4733 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma " Členský příspěvek "
Se členským příspěvkem se mnou samozřejmě počítejte jsem jeden z těch co mi tyto stránky velice pomohli jak poznat tak opravit a servisovat Capoucha a poznat skvělý lidi. Toť vše co k tomu dodat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvn 2017 07:30 - 30. čvn 2017 07:34 #4734 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma " Členský příspěvek "
Spolek ne, ale příspěvek na chod stránek rozhodně ano! Jsou to stránky pro nás, pomáhají nám, díky nim se známe. Stojí to peníze, je s tím práce a stráví se na tom čas. Poplatek 100-200 Kč ročně je přece úplně OK. Samozřejmě není možný nikoho k platbě nutit. Je to o slušnosti a svědomí každýho z nás. Jestli je to technicky aspoň trochu možný, tak vzorec "nezaplatíš, tak nemáš přístup" je podle mě naprosto legitimní.
Poslední změna: 30. čvn 2017 07:34 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvn 2017 07:39 #4735 od novax
Odpověděl novax pro téma " Členský příspěvek "
Už minule jsem posílal příspěvek s tím, že když Caporaidrovi něco zbyde, ať si klidně na mě dá pivo. Má s tím dost práce jsem moc rád že tyhle stránky jsou. Mockrát mi pomohly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.736 sekund
Powered by Kunena fórum