" Členský příspěvek "

Více
19. čvn 2017 20:44 #4678 od FonziETV
" Členský příspěvek " vytvořil uživatel FonziETV
Další věcí, která se na srazu probírala, byla jakási dotace na provoz tohoto webu ze strany nás, jeho uživatelů, protože jak každý asi ví, hosting a zabezpečení něco stojí.
Osobně si myslím, že tyto stránky nám dávají hodně informací a užitečných rad, a že toto za nějakou stokorunu za rok rozhodně stojí.
Můžeme tady o tom vést klidně debatu, jakým způsobem toto realizovat. Myslím si, že není problém zřídit speciálně pro tento účel transparentní účet, na který by mohl kdokoliv nahlédnout a přesvědčit se o tom, na co jsou prostředky využívány. A pokud by něco zbylo, může se za to na sraze koupit třeba bečka nebo prostředky využít na jiné zpestření srazu, např. zaplatit vstupné, oběd atp. Vím že takto podobně to funguje v klubu JAWA 650 a je to pak fajn když přijedou na sraz a mají z příspěvků například uhrazenou část ubytování nebo jídlo apod...
Vaše názory? Připomínky? Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 20:56 #4682 od Jardas
Odpověděl Jardas pro téma " Členský příspěvek "
Ano,tak to funguje i na BIG stránkách.Na srazu každý zaplatí jakoby vstup na sraz ale jsou to vlastně příspěvky na vedení stránek a jsou tam vedeny suprově.Nikoho např.150 Kč.nezabije.
Otázka je,jestli by tyto příspěvky stačily protože nás tolik není,takže by to asi bylo lepší na ten účet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 08:36 #4693 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma " Členský příspěvek "
Já jsem určitě pro.Se mnou můžete počítat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 10:33 #4696 od Myro
Odpověděl Myro pro téma " Členský příspěvek "
Taky jsem pro. Už to tady bylo před cca 3-mi lety jsme přispívali Zdenkovi H. správci webu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 17:14 #4697 od Marty Mortimer
Myslím že cca 100 k za rok nikoho nezabije.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 22:01 #4701 od čuník
Odpověděl čuník pro téma " Členský příspěvek "
Zdar jak sviňa, s příspěvkem na fungování webu nenám žádný problém. Je to pro dobrou věc!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.668 sekund
Powered by Kunena fórum