Caponord na Androidu

Více
12. čvn 2019 17:23 #5805 od Ch61
Caponord na Androidu vytvořil uživatel Ch61
Zdravím vás všechny,
hledal jsem nějakou aplikaci pro android, kterou bych přes OBD II mohl "hlídat" Caponorda.
Našel jsem originál pro Capo 1200, jenže to chodí jen a pouze s napojením na jeho řídící jednotku. Jmenuje se to Aprilia MultimediaPlatform. Vypadá to úžasně a přesně, ale ...

Nevíte tedy někdo o něčem podobným, nebo o někom, kdo by uměl takovou aplikaci postavit? Nemám ánung, jak moc je něco takovýho náročný či složitý, a co by to eventuálně stálo zadat to profi programátorovi.

Díky
Kocour

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvn 2019 17:09 #5806 od Patlalapaprtala
Odpověděl Patlalapaprtala pro téma Caponord na Androidu
Zdarec Ch61, měl jsem před pár lety stejný nápad a otevřel jsem vlákno www.etv1000.cz/index.php/forum/7-elektri...ue-mob-diag-aplikace. Bez reakce. Já jsem to také dále neposunul a jezdím bez ;-), ale nepříjde mně to taky úplně hloupé si takhle napíchnout Capo a vědět něco víc údajů. Hodně lidí používá mobil jako navigaci a když už ten "fenopočítač" mám zapnutý, tak proč si neskočit do jiné apky... Něco málo jsem v teoretické rovině zjišťoval a dozvěděl jsem se, že OBD podporují řídící jednotky u aut od určitého roku výroby a byly to léta o něco mladší než naše motky... Zkušení mechoši opravte mě...?? a snad i proto jsem dále nezkoušel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čvn 2019 06:12 #5807 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Caponord na Androidu
No nic ... Zkusím tedy koupit redukci z Capo řídící jednotky na OBDII (diagnostikavozu.cz/kategorie/diagnostick...prilia-6pin-553.html), a hold - pokus/omyl. Zkusím se chytit alespoň přes Torque, a pak se uvidí, co to umí! Není to to pravý ořechový, ale od něčeho se odpíchnu.
Jak jsi psal - ta APRILIA aplikace je přesně to, co by člověk ocenil. Jenže - chodí to,ale neseje! ;)
Ale díky za tvou reakci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvn 2019 11:00 #5808 od Patlalapaprtala
Odpověděl Patlalapaprtala pro téma Caponord na Androidu
Tesime se na zpravy, jak se posunes...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvn 2019 10:07 #5816 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Caponord na Androidu
Tak kabel koupen. Zapojen na BT adapter OBDII, ale bohužel ... Adapter vůbec neožije. Zřejmě diagnostika s OBDII adaptérem nekomunikuje. Možná jen s USB kabelem přes PC. Ale to není to pravé ořechové ...:S A možná jen při spojení toho rozpojenýho kablíku pod sedačkou ... Ale to mám dojem, že se zase přepne jednotka do diag režimu.

No nic - další pokus, možná další omyl. Jára Cimmrman byl taky průkopník slepých uliček, a kam to dotáhl!! ;)

Pokud máte někdo vůbec nějakou potuchu, jak ten slot pod sedačkou funguje, prosím, dejte vědět.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2019 08:21 - 09. zář 2019 08:33 #5895 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma Caponord na Androidu
Je tu tedy někdo, komu se povedlo rozchodit diagnostiku přes mobil? ˇRíkal jsem si, jestli by to chodilo na mobilu třeba s kabelem, když už ne BT. Telefon s OTG by to teoreticky mohl dát, ne?
Poslední změna: 09. zář 2019 08:33 uživatelem PAVIK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.577 sekund
Powered by Kunena fórum