při dobrždění a zastavení chcípá

Více
17. dub 2015 05:05 #2566 od cyberzef

jelinek napsal: já mám nehomologovaný vipery, ted sem dal originály a vypadáto že to nechcípá tak , jinak mám knko vejfuky a spotřeba 9-10. ale málo kdy mě ujedou zmrzlináři:) ale to chcípání a volnoběh mě docela sere už dost

Spotřeba je dost vysoká, já mám kolem 6,5,na sraze jsem se dostal na nejakejch 5,2... Při jízdě na max bych řekl že do 8.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2015 06:06 #2567 od zdemal

cyberzef napsal:

jelinek napsal: já mám nehomologovaný vipery, ted sem dal originály a vypadáto že to nechcípá tak , jinak mám knko vejfuky a spotřeba 9-10. ale málo kdy mě ujedou zmrzlináři:) ale to chcípání a volnoběh mě docela sere už dost

Spotřeba je dost vysoká, já mám kolem 6,5,na sraze jsem se dostal na nejakejch 5,2... Při jízdě na max bych řekl že do 8.


Mám Leo Vince a K&N a taky se pohybuju kolem 6,5 l a když tomu dávám zabrat, tak do 8 l. Spotřeba 9-10 l je fakt hrozná.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. dub 2015 12:01 #2574 od FonziETV
Já mám K&N, origo laufy a jinou mapu a jezdím do 6 l/100km...:-) Ale jsem kochálista :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. dub 2015 15:24 #2576 od wp_thunder
Kolik máš otáčky na volnoběh? Když jsem koupil Capa tak se mi taky takhle vylítla spotřeba a bylo to doprovázený výrazným zakouřením při prudším přidání pkynu a zvýšenými volnoběžnými otáčkami (cca 1600-1800) někde to tu na fóru je. Pomohl reset TCP přes diagnostiku. Jinak já mám laufy origo + KN, ale jak už tady píšou ostatní s laďákama se spotřeba sice trochu zvedne, ale ne o tolik....

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2021 07:13 #6201 od fishmaker
mám stejný problém...téměř od koupě nového 2005...v Aspiritu jsem to kdysi reklamoval ještě v záruce...a po týdnu mi to vrátili, že se jim závada neprojevila :/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.537 sekund
Powered by Kunena fórum