Bliká EFI, startér točí, ale motorka nenaskočí !!

Více
01. čvc 2022 21:02 #6343 od mastr77
Chystal jsem moto na cestu. Proběhla výměna oleje, umyto a moto odzkoušeno. Vše makalo na jedničku jako dřív. Zdála se mi slabší baterie, tak jsem objednal novou. Večer ještě moto nastartována a ráno proběhla výměna baterie za novou. Tak a od té doby nic. Po zapnutí klíčku stále bliká EFI, startér točí s motorem jako o život, ale nic. Na displeji se objevuje místo času -1. Pokud cvakam se chcipakem tak žádný rozdíl. Stále svítí EFI a po protočení motoru startérem se objevuje -1. Jediné co, tak cválají relatka, ale čerpadlo se nerozjede. Nádrž sundána a vše kolem čerpadla překontrolováno.Rele pustí+ na svorkovnici k čerpadlu ale - mi tam nejde. Ale i když čerpadlo roztočim, přiložením - pólu, natlakuje se, tak stejně nechytne. Jinak, pojistky v pořádku, neutrál svítí, stojánek taky v pořádku. Dnes napíchnuto na diagnostiku, ale nekomunikuje s motorkou... Prosím o rady na co se podívat. Moc díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čvc 2022 10:57 #6344 od Jupin
Mě EFI -1 píše, když mám sepnutý chcípák. Jestli se nepletu, tak ten právě odpojí napájení palivového čerpadla. Nezůstal sepnutý kontakt na tom přepínači? Zkus to proměřit, jestli spíná a rozpíná. Jestli to není třeba jen spečený kontakt.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvc 2022 18:48 #6347 od mastr77
Tak už jsem na to přišel. Řídící jednotka v řiti. Nemá někdo prosím? Rok 2004. Diky 

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvc 2022 13:42 #6348 od Jupin
Taky sháním. Zatím jsem narazil na jednu v Polsku, ale furt nevím z kterýho roku, a jestli máš už katalyzátor a lamba sondu, tak můžeš zkusit toho pána z Vamberku (moto na díly), měl ECU z 2006. Cinkni mu na 737 510 267.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.547 sekund
Powered by Kunena fórum