ECU

Více
01. čvc 2022 11:39 #6342 od FUFA
Odpověděl FUFA pro téma ECU
Ahoj,asi bude lepší když hodíš vlákno přímo do skupiny na FB,tam pořád někdo je a určitě ti poradí,zkus napsat borcovi co se jmenuje Vladan Butula,má motoservis a specifikuje se na capouse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čvc 2022 11:09 #6345 od Jupin
Odpověděl Jupin pro téma ECU
Díky za tip. Pán byl velmi ochotný, přestože už balil na dovolenou. Probrali jsme to a vzhledem k tomu, že vynechává i na neutral a ne jen za jízdy, vyloučil palivové čerpadlo a dodávku paliva. Opravdu je to něco elektrického. Vyměnil jsem ještě i snímač polohy škrtící klapky, ale furt stejně. Asi to bez druhé ECU lepší nebude. Jenže kde ji sehnat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2022 10:34 - 11. čvc 2022 17:28 #6346 od Jupin
Odpověděl Jupin pro téma ECU
Tak EFI konečně vydala své tajemství. Zatím vždy jen poblikávala kontrolka, ale vypsala jen EFI 1. Při poslední projížďce to na mě sypalo nahodile tyhle EFI hlášky: 11, 12, 13, 31, 32, 41, 81! Ty první tři jsem našel, ale ty další čtyři vůbec netuším, co by mohly znamenat. Nejspíš se mi ECU úplně zbláznila.
Našel by se dobrovolník (ideálně střední morava), který by byl ochoten poskytnout na chvilku na přezkoušení svou ECU jednotku? Jen bych je prohodil, projel a vrátil. Našel jsem jednu ECU v Polsku za 600zlotých, ale chtěl bych si ověřit, že to tím bude vyřešeno.
Díky
Klidně si dojedu/doskáču do Přerova, Prostějova, Třebové, Zábřehu, Šumperka, Hranic, Vyškova...
Poslední změna: 11. čvc 2022 17:28 uživatelem Jupin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.161 sekund
Powered by Kunena fórum