Centrální tlumič - nastavení

Více
27. pro 2013 19:06 #1693 od Méťa
Zdar pánové, mám prosbu ohledně centrálního tlumiče. Mám Capouše 2004 (ABS). Na centrálním tlumiči mám jakousi ozubenou matici mezi pružinou a hlavou útlumu.
Něco podobného jsem měl na Hondě pro předpětí pružiny. Tady se při otáčení nic neděje. Asi je to pouze podložka. Otázka zní : jde o podložku, kterou tam již někdo dal (domácí tuning), nebo je to originál z výroby ? Díky za každý postřeh.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. pro 2013 15:06 #1694 od capotom
Čau tak ta matice tam nemá co dělat je to domácí tuning

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. pro 2013 21:48 #1695 od Méťa
Čus, díky za odpověď. Myslel jsem si to, nikde v katalogu,(rozkresu ND), jsem ji nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2014 07:20 #1717 od CapoRider
Ahoj ještě je tu jedna otázka: funguje ti při otáčení kolečkem nastavení předpětí? Má vyjíždět válec, který stlačuje pružinu. Pokud tohle nefunguje máš problém s tím nastavovačem :-). Oprava je popsaná ZDE

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2014 19:48 #1718 od Méťa
Ahoj, nastavování nefungovalo a proto tam nějakej kutil dal tu podložku co je na fotce. Už to mám opravený a funguje to. Díky za návod, který je zde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2017 10:49 - 31. čvc 2017 10:52 #4827 od Fernet-stock
Nazdárek

měl bych dotaz. Na mojim stroji mám jiný centrál než co je origo. (Je tam italské Bitubo) ale chová se asi stejně jako origo.
Teď k dotazu, ten odskok nastavuju spodním šroubem - tady mám jen asi 6 nebo 7 pozic. O víc to prostě "neklikne". Ale ať s tím točím jak s tím točím tak když to shodím z centrálu tak nevidím v chování pružiny rozdíl... Vy to poznáte? Já to měl teď hodně dlouho rozhozený takže nevím jak by se to vlastně mělo chovat normálně. Už sem to měl 2x u rádoby servismana a jednou to sesadil že to bylo jako žvejkačka a teď mi přijde že je to docela tvrdý ať to nastavim jak chci...
Díky
Poslední změna: 31. čvc 2017 10:52 uživatelem Fernet-stock.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.646 sekund
Powered by Kunena fórum