Zvýšení předních vidlí

Více
12. pro 2016 19:48 #4431 od aprilak
Mám to objednaný.Co vy na to Pánové?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2016 11:37 #4432 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Zvýšení předních vidlí
A není to moc ??, Předpokládám i kratší kosti, já to zvýšil kratšíma kostma a stačilo mi předek o dva cm popustit v brejlích...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2016 20:28 #4433 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Zvýšení předních vidlí
zadek nepotřebuju ale vadí mi ten zvadlej předek.tak uvidim.určitě nafotim a dám recenzi.má to dorazit tak do konce měsíce,ale nevim ty svátky to asi prodlouží.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. pro 2016 08:24 #4434 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Zvýšení předních vidlí
Taky mi to připadá strašně moc, nebude z toho potom chopper? Mám to vzadu zvedlý na max co šlo, předek na max v brejlích a připadá mi to akorát vyvážený.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. pro 2016 12:06 - 18. pro 2016 12:08 #4435 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Zvýšení předních vidlí
Cyberzef: Taky mi to tak přijde, možná bude taky potřeba dost sklopit přední světla, jestli to tolik vůbec půjde, když zadek zůstane v původní výšce... a když se to ještě vzadu naloží... to bude fakt capochopper... :-)
Poslední změna: 18. pro 2016 12:08 uživatelem Boris.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2017 17:55 #4455 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Zvýšení předních vidlí
tak nástavce na vidle pásly jak prdel na hrnec.vypadá to moc dobře.jediný jsou hadičky na brzdy jsou na doraz.jeden centák a bylo by líp.zvedlo se to o 62mm.hlavní stojan funguje ale neprotočim zadní kolo kvůli mazání řetězu(stačí podložit stojan 20mm prknem).do bočního stojanu navrtám díru ze spoda,udělám závit a našroubuju závit s plastovou ploškou(můžu si nastavit boční stojan jak potřebuju).ještě musím vyzkoušet jízdní vlastnosti.četl jsem recenze a dělají to na vstormu i varaderu a jízdní vlastnosti se nemění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.596 sekund
Powered by Kunena fórum