Spojka

Více
14. zář 2012 15:40 #806 od Švedík
Spojka vytvořil uživatel Švedík
Zdravím Vás chlapáci, tak a je to tady!!! Dneska jsem se byl lehce projet po místních opičích horách a najednou chci před křižovatkou podřadit a spojka byla jak bláto. po tomto zjištění jsem křižovatku prolétl jak drak ve větru - naštěstí nic nejelo, za křižovatkou jsem tak tak našlapal neutrál, odstavil a po lehké kontrole jsem zjistil, že po zmáčknutí spojkové páčky se mi prohýbá ven na pravé straně straně motorky kryt spojky. Kluci žádám o radu co by to mohlo být. Jsem antitalent na motorky a tohle mě děsí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2012 10:45 #810 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma Spojka
Nic novýho pod sluníčkem. Kdybys na srazu dával pozor a nevěnoval se alkoholu :lol: tak bys to věděl
Teče ti spojkovej váleček u motoru na vypínání spojky.
Náhrada origo cca 600kč manžeta.Nebo imrovizace manžeta ze Škody 1203 brzdič hlavní nebo hlavní spojkovej válec ...teď tady zkoušíme O kroužek za cca 4kč síla 4mm patřičnej průměr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2012 12:58 #811 od Švedík
Odpověděl Švedík pro téma Spojka
Zdravím tě Smažáku, a samozřejmně i ostatní, já jsem se sice věnoval alkoholu, že se někdo mohl domnívat, že jsem nedával pozor, ale já jsem si vše řádně zapisoval a o té manžetě na spojkový váleček vím. Byť toho alkoholu tam bylo dosti. Ale byl dobrý. Mám ji totiž již doma, jenže dneska jsem se vrátil ze zaměstnání, nedalo mi to a vzhledem k tomu, že jsem již před cca 15.000km měl něco podobného. Taky mi nešlo řadit kvůli spojce, tehdy se mi vysypalo ložisko pod pravým krytem spojky. Je to ložisko, které je hnedle pod tou gumovou membránou, tak jsem to lehce odskrutkoval a polilo mě horko. Opět ložisko napadrť a do rukou se mi vysypali kuličky a s klecí, ale po částech. Zkusil jsem to vyfoťit tak se to pokusím sem nějak vložit. Jsem z toho nějakej špatnej, přece nebudu měnit ložisko ve spojce při každé druhé výměně oleje. Tam musí být něco špatně, jen přijít na to co.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2012 13:23 #812 od Švedík
Odpověděl Švedík pro téma Spojka
pokus o vložení fotek




Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2012 14:35 #813 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma Spojka
No tak to je pro mě novinka co jsi použil za ložisko?
Jestli to budeš měnit tak tam dej Timken(koyo) japonský ložiska nebo SKF.
S tím alkoholem to byla samozřejmě legrace dával jsem tam šmajlíka požívali jsme všichni :laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2012 16:26 #814 od Švedík
Odpověděl Švedík pro téma Spojka
Však já to s tím alkoholem jako srandu beru. Bylo to super a hlavně nám chutnalo. Jóóó to byl ještě chlast chlastem a žádný patoky ředěný ze severní Moravy vožený :sick: .
Myslím si že toto rožložený je zrovna SKF, takže tam zkusím sehnat nějakého japončíka. Ale děsí mě ta duhová barva na vnějším kroužku. Tam snad nemůže být nějaká vysoká teplota aby to takhle zduhovatělo. Pak už jedině nějaké ložisko určené pro vysoké teploty. Jen tak jsem nad tím přemýšlel a toto vydrželo nějakých necelých 12.000km, a to se mi zdá k..va málo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.733 sekund
Powered by Kunena fórum