vyměna oleje

Více
21. kvě 2014 06:38 #1969 od Praotec
Odpověděl Praotec pro téma Re:vyměna oleje
já jsem dával KN oleják nedávno a žádnej fígl tam není, samozřejmě ho nandat otevřenou stranou a pak až zavřít (zaslepená strana u víčka). S těsněním obejít pár krámu a asi by mělo mít nějakou tepelnou odolnost, ale otázka maximálně pár desetikorun.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2014 07:09 #1970 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Re:vyměna oleje
Jo těsnění jsem dneska sehnal v průmyslových ložiskách a těsněních. 10kč.
Tak držte palce, další olej se mi kupovat nechce...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2014 21:20 #1974 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Re:vyměna oleje
Tak hlásim jak to prozatim dopadlo. Těsněním to nejspíš nebylo. I po zakoupení, lehoulince silnějšího to teklo jako sviňa okamžitě po natočení motoru. Diagnoza, dlouhé šrouby na utažení víka. Musel jsem na každý šroub dát dvě podložky abych mohl víko pořádně utáhnout. Zatím to neteče proudem. Nestihl jsem to ale řádně projet....
Nechápu, jak to mohlo předtím držet... a ještě stále nemám vyhráno...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2014 10:17 - 22. kvě 2014 10:22 #1980 od Praotec
Odpověděl Praotec pro téma Re:vyměna oleje
jen je divný jestli jsi ho předtím projížděl a drželo to (neteklo to se stejnými šrouby). Pokud všechno předtím sedělo tak bych zkontroloval jestli je to spravna verze filtru a jestli je tam dobre nasazen.
Poslední změna: 22. kvě 2014 10:22 uživatelem Praotec.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2014 10:58 #1981 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Re:vyměna oleje
Mno ale když by to byl jiný filtr, co by se změnilo? Když by byl větší (čímž by se tedy vymezila víc vůle na těch šroubech) tak by zase nedosedalo víko na blok motoru. mě šlo o to, že jsem nebyl schopný dotáhnout to víko aby dosedalo po celé ploše na blok motoru. To přeci nemůže mít vliv na filtr. Ten nic netěsní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvn 2015 13:53 #2832 od Šámot
Odpověděl Šámot pro téma Re:vyměna oleje
Pánové mám dotaz,měním olej v motoru a vyšrouboval jsem i ten filtr z nádobky na olej dle návodu,ale nebylo tam žádný těsnění u toho šroubení,je to tak správně,nebo to tam předemnou někdo nedal.Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.747 sekund
Powered by Kunena fórum