Turbulence

Více
02. kvě 2013 12:22 #1283 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Turbulence

LuDom napsal: tak neviem, mam 190 cm daval som ermax, nepomohlo. deflektor nemam, ale budem ho tam musiet dat..... :angry:


Nevím, jaký plexi máš, ale Ermax dělá 2 typy plexi. Standardní výška jako originál a pak to zvýšený.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 15:43 #1285 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Turbulence
zvýšené, turistické..... cca 10 cm vyššie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 16:39 #1289 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Turbulence
Ahoj já mám s tím hlukem a foukáním do helmy taky problém. A bojím se toho vyššího plexi, protože se mi zdá málo ohnuté. A jak koukám co psal smazak73 tak ten deflektor taky není žádná diskotéka. Mohl bys to smazaku prosím vyfotit, jak to máš upravené.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 17:58 #1290 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma Turbulence

CapoRider napsal: Ahoj já mám s tím hlukem a foukáním do helmy taky problém. A bojím se toho vyššího plexi, protože se mi zdá málo ohnuté. A jak koukám co psal smazak73 tak ten deflektor taky není žádná diskotéka. Mohl bys to smazaku prosím vyfotit, jak to máš upravené.
Díky

Nemohl dělám jen na přání zakazníka!!!!!
PS: Samo,že si dělám srandu :laugh:
No nafotit to můžu ,ale stejně s fotky prdlačku poznáš.
Jde o to, že si každý myslí,když koupí zvýšený plexi ,je s toho auto ,ale to je omyl.
Známej mi to vysvětlil. Jde v podstatě o to,že když kupujete zvýšený tudíš turistický plexi tak Vám sice nefouká do tváře,ale turbulence za plexi jsou tak hrozný ,že po 200km máte hlavu jak pátrací balón.
Jde o vyrovnání tlaku před a za plexi.
1.Při jízdě vzniká před plexi proud vzduchu který je plexi zvedán nad postavu jezdce
2. Za plexi vzniká podtlak a nabourávání proudu vzduchu ....tudíš turbulence.
3. Ten tlak vzduchu musíte něčím vyrovnat a na to je buď deflektor nebo tur. plexi s výřezem.
Ü mě to bylo tak ...když jsem koupil moto původní majitel tam měl vysoký plexi skidmax a deflektor .
Osobně si myslím,že je to největší hovadina kterou člověk může udělat.
Jinak ta úprava spočívá v tom,že musíš být vlastíkem lupénkové pilky a trochu šikovnosti-
Ale podotýkám nevím jestli to původní majitel nesprznil. Já to tak koupil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 18:02 #1291 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Turbulence
Díky za radu, já si myslím, že by právě ten deflektor na origo plexi mohl stačit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 18:55 #1292 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma Turbulence

CapoRider napsal: Díky za radu, já si myslím, že by právě ten deflektor na origo plexi mohl stačit.

Právě to píšu buď origo výšku a deflekor nebo tur. plégo s výřezem pro nasávání vzduchu za plexi.. (co vím na capo se nevyrábí). Nebo origo a nástavec na plexi ,ale to nevím kdo vyrábí má ho capotom ,možná to sem písne.
PS: Ty fotky sem hodím zítra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.551 sekund
Powered by Kunena fórum