Sraz Caponordů 2016 Valašsko, Beskydy - 17. - 19.6.2016

Více
08. čvn 2016 07:44 #4036 od Martin.S
Já by jsem chtěl vyrazit kolem poledního mám to cca 4,5 hodiny jízdy ale pokud nedostanou volno nebo moje paní tak :laugh: to vidím na 15:00 hod odjezd ze Strakonic respektive z Paračova moje rodná víska

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvn 2016 17:52 #4038 od čuník

novax napsal: Spaní je v peří? Nerad bych pak blbě čuměl bez spacáku. :ohmy:


Spaní by mělo býti v peří jak říkáš :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvn 2016 17:56 - 08. čvn 2016 17:57 #4039 od čuník

čuník napsal: Zdar jak sviňa, ti, kteří už teď plánují kudy pojedou na sraz tak jen pár informací. Kdo pojedete přes Zlín směr Vizovice a pak dál na Vsetín, tak ve Vizovicích se opravuje cesta směr Liptál. Je průjezdná na semafor, ale prý se tam celkem dlouho čeká. Kamionová doprava je svedená na Bratřejov tak v pátek taky moc ideální to asi nebude! Dle mého názoru je lépe jet tedy směr Vizovice,ale za obcí Lípa odbočil směr legendární Slušovice po takzvané Gorbačovce :-) dojet do Slušovic na kruháč a tam se dát doprava směr Všemina a pak dál na Vsetín.
Těm, kterým se nebude chtít plácat v pátek přes zasekaný Zlín a pojede po D1, doporučuji sjet raději na Hulín a dále na Holešov, Fryšták, Lukov a pokračovat na Slušovice a pak na kruháču doleva na Všeminu a Vsetín. Ve Vsetíně je benzinka Shell před odbočkou na Velké Karlovice tak dotankovat ať to nemusíme řešit hned ráno v sobotu.
Toď asi vše. :-)


Ještě pro upřesněnou, kemp U splavu je cca 300 metrů za dědinou Hovězí!! Aby jste nebyli vyplašení :cheer: Budeme se snažit tam dát směrovku na Aprilia sraz. Kdo tak nějak pojedete na Zlín tak dejte vědět, svezu se s váma.
Poslední změna: 08. čvn 2016 17:57 uživatelem čuník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvn 2016 17:59 #4043 od Bublajz
Já se bohužel musím omluvit. Já nedorazím. Známí nemůže jet do Chorvatska a tak jedu za něj , přeci jen je škoda to nechat propadnout. Bohužel počasí zatím nepřeje , ale doufám , že nepojedeme v dešti celou cestu. Věřím tomu , že se najde někdo ,kdo nahradí nás na srazu. ( Zase pořád jeden a ten samej věčnej problém! Moc akcí v jeden termín.)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2016 19:55 #4045 od FonziETV
Abych shrnul pár informací ke srazu.

Termín: 17.-19.6.2016

Místo: Autocamping Hovězí (okres Vsetín) GPS: 49.3036433N, 18.0789486E

Příjezdové trasy:

od Vsetína - ze Vsetína se vydáte po silnici 57 směrem na Trenčín a v první dědině za Vsetínem, v Ústí, odbočíte doleva, směr Velké Karlovice. Jakmile vjedete do Hovězí, pokračujte stále po hlavní silnici, až minete ceduli konec Hovězí, pokračujte ještě cca 400m a odbočte doleva. V odbočce je na plotě obrovská cedule Autocamping.

ze Slovenska - od Žiliny, přes přechod Makov a dále do Velkých Karlovic a dále směr Vsetín. Jakmile projedete obcí Huslenky, tak po cca 600m už jsou po pravé straně vidět chatky za smrčkovým plotem. Tak za smrčkovým plotem doprava :-)

Spaní máme v chatkách s peřinama a povlečením, takže spacáky nejsou potřeba. Ceník ubytování je na stránkách kempu . Snažte se spolu domluvit kdo se znáte na společných chatkách.

Občerstvení a bufet je v kempu, večeře, snídaně domluveny.

Program srazu:

Pátek 17.6.2016
- volný příjezd, posezení...

Sobota 18.6.2016
- snídaně
- cca v 10hod vyjížďka po okolních kotárech, na trase oběd
- cca v 18hod návrat, volný program

Něděle 19.6.2016
- odjezd k domovům

Vstupné jako každý rok není.

Pokud máte nějaké dotazy, tak buď na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon: +420 776 785 776
Poděkovali: Zdenál

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čvn 2016 08:03 - 12. čvn 2016 08:12 #4047 od novax
Ahoj.Paráda. Už jen počasí. Jelikož není špatný pčasí,ale jenom špatně oblečený motorkář,tak zajedu koupit nepromoky.
Poslední změna: 12. čvn 2016 08:12 uživatelem novax.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.698 sekund
Powered by Kunena fórum