Sraz Caponordů Vysočina 2020

Více
19. dub 2020 18:02 #6042 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Tak jsem to propás.Chtěl jsem počkat do konce dubna co a jak.Škoda tak si to užijte bez nás.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. dub 2020 06:01 #6044 od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Zdravím všechny potencionální účastníky Srazu na Vysočině. Protože se mě množí další přihlášky na sraz od nových účastníku, upozorňuji na NAPLNĚNÝ počet účastníků. Stále platí omezení akcí do 50 osob schválený vládou. Za jeho překročení hrozí flastr 20t Kč pro každého. Toto neřeší spaní pod širákem, ve stanu ani v jiném ubytování. Všechny další účastníky mohu napsat jako náhradníky a pokud se situace změní, nebo někdo přihlášený odpadne, posunu na jeho místo náhradníka (dle data přihlášení).
Tato situace mě mrzí, ale nic s tím nenadělám.
Nezmar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2020 06:29 #6053 od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Ahoj
Od 11.5.2020 vláda povolila společenské akce do 100 osob.
Tímto spouštím další registrace do naplnění kapacity ubytování. Potom už pouze stany.
Zbývá mě cca 10 pokojů ( v chatách 6x pětilůžko, 1x čtyřlůžko, 1x apartmán 4 lůžka, hlavní budova 1x třílůžko, 1x 2 lůžko) – viz tabulka ubytování.
Po registraci po emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a jejím potvrzení ode mne, prosím zaslat zálohu dle instrukcí na účet 1027330573/6100.
Nahlášení náhradníci mají přednost.
Nezmar

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2020 17:13 #6054 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Tak super.Poslal jsem přihlášku.Budeme se na Vás těšit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2020 13:26 #6063 od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Další info ke srazu.
Dnes se mě ozval prodejce Aprilia, že v termínu našeho srazu budou mít předváděcí jízdy nových motorek Aprilia (nabídka strojů Aprilia www.aprilia.com/cz_CS/models/motorbikes/).
Bylo by možno zapůjčit na zkoušku motorku za kauci 20 000kč.
Akce Aprilie bude probíhat na Žďársku v Resortu Orea Devět skal.
GPS 49°40'4.674"N, 16°5'22.545"E, což je cca 80km od místa našeho srazu. Mělo by to probíhat asi Pá - So. Více info na stánkách, které ještě nemají spuštěny. Měla by také proběhnout nějaká vyjížďka Aprilie (zatím nemají naplánovanou).
Pokud by měl někdo zájem se této akce Aprilie zůčastnit místo sobotní vyjížďky Caponord klubu, potřeboval by jsem vědět počet lidí z důvodu zamluvení míst na oběd účastníků naší vyjížďky. Vše prosím zasílat do emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2020 13:38 - 31. kvě 2020 15:41 #6067 od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Sraz Caponordů Vysočina 2020
Další info ke srazu.
Domluvil jsem oběd na vyjížďku v restauraci U Bohouše ve Slavěticích. Za jidlo bude jednotna cena 185 kč. Potreboval by jsem vědět do středy 10.6. Počty jídel Prosim poslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kdo se mě do té doby neozve bude mit automaticky jidlo č.1.

č.1 150g Smažený kuřecí + vepř. řízek, bramborový salat s majonezou.

č.2 150g Vepř. steak na barevnem pepři, hranolky, tatarka, přízdoba.

č.3 150g Kuřecí prsa na slanině, rýže, přízdoba.

č.4 150g Moravský talíř, kysané zelí, houskový knedlík.

Polévka. Hovězí vývar s játrovými knedlíčky.

Dále mě nabídli buchtu ke kávě za 5 kč.

Pokud by někdo oběd z nějakého důvodu nechtěl, napiště mě to taky.

Jídlo prosím posilat jen do emailu, ať to nemusim honit po fejsbukach, mesengerech, wahtsappech atd.
Nezmar
Poslední změna: 31. kvě 2020 15:41 uživatelem Nezmar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.571 sekund
Powered by Kunena fórum