Sraz Caponordů 2017...opět na Valachoch s malým nakouknutím k bratrům Slovákům

Více
10. kvě 2017 20:22 #4601 od čuník
Zdar jak sviňa, kapánek jsme se začali věnovat sobotnímu programu. Tudíž vyjížďce, kterou jsme směřovali hlavně na silnice druhých a třetích tříd. Můžete se těšit na dosti kopcovitý terén jako tomu bylo i loni a poměrně dosti zatáček. Cesta je poměrně bezpečná a celá po asfaltu. Jak jsme avizovali tak se zabloudí i k našim bratrům na Slovensko takže doporučení je se připojistit. To samozřejmě je na každém z Vás!! Nějaké ty eura do kapse by také nebyly k zahození. Na Slovensku je zatím naplánovaná jedna zastávka.Oběd je naplánovaný v ČR. Takže zatím tak. Postupně s Fonzikem, přidáme další informace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2017 19:48 #4603 od pokope
Zdravím všechny chci se jenom zeptat na jakou hodinu planujete v sobotu vyjizdku?Prijel bych se v sobotu podívat a pojezdit s vámi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2017 21:57 #4604 od čuník
Zdar jak sviňa, hodina ještě daná není. Je tam zpousta ovlivnujících aspektů. Třeba kolik se vypije den před tím piva a nebo slivovice :-) Dělám si srandu. Viděl bych to mezi 9-10 hodinů. I když bych se přikláněl k dřívějšímu odjezdu. Program už tak nějak vymyšlený je a délka trasy kolem 120 km.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2017 20:00 #4610 od FonziETV
Termín srazu se nám blíží a já zjišťuji, že hodně lidí, o nějakém srazu vůbec nemá ani potuchy. Sem tam mi někdo zavolá s prosbou o radu nebo pomoc a na konci hovoru: "Šak až bude zase nějaký sraz, tak se třeba uvidíme". Z toho usuzuji, že to ve známost moc nevešlo.

Proto prosím vás kontaktujte své přítele, známé, kamarády nebo prostě lidi s Caponordem co znáte a dejte jim o srazu vědět at se nás nakonec nesjede 5 :-)

Kdyby měl někdo kontakt na administrátora, sem s ním. Rád bych, aby termín zase vyvěsil na uvodní stránku, ale nemám ho jak kontaktovat, když stránky fungují jak fungují.

Díky všem :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2017 20:19 - 31. kvě 2017 20:20 #4611 od Myro
No nemám obavy, že nás bude málo, před 2měsíci, když jsem si bukoval ubytování, tak to vypadalo, že na poslední chvíli. Nicméně osvětu našemu srazu dělám a kluky od Caponordů pozívám. Pravdou je, že Ti co je mají nově nic nevědí.

Ještě nabídnu nové srazovky a sady na Capouše



Poslední změna: 31. kvě 2017 20:20 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2017 20:30 #4612 od FonziETV
Myro super. Krásné samolepky. No s tou kapacitou ubytování je to ošidné. Současně s náma jsou tam totiž ubytování svatební hosté cca 70lidí, takže to nemusí nic moc vypovídat.
Teď jsem to vyvěsil ještě na motorkáře, protože jsem zjistil, že tam je aktivita majitelů Caponordů dost vysoká a je tam mnoho lidí tady z fóra, tak snad se nás sjede aspon tolik co vloni :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.877 sekund
Powered by Kunena fórum