Nesvítí přední halogenová světla

Více
02. kvě 2020 08:07 #6046 od šene
Při vyjížďce jsem zjistil, že mi nesvítí ani jedna halogenová žárovka př. světla, svítí jen obrys.
Pojistky jsem kontroloval a jsou OK, při přepnutí na dálková světla mi svítí kontrolka dál. světel na palubce.
Nechce se mi věřit, že by odešla čtyři vlákna najednou.
Ještě jsem nezačal rozebírat, protože jsem dnes celý den v práci, tak chytám rozumy - pokud by vás něco napadlo, tak sem s tím. Díky Karel
PS: osobně to vidím na přepínač světel na řídítkách, ale co ta kontrolka - proč svítí?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2020 11:31 - 02. kvě 2020 11:34 #6048 od PAVIK
Ahoj, koukám tu do schématu zapojení a přední světla hlavní jsou kostřená společně až někde u regulátoru. To by mohlo být ono, protože parkovačka má kostru společnou s předními blinkry a to ti funguje. Pak je možnost, že ti na relé nejde + od pojistky "A" To by také sedělo, protože jak tlumené, tak dálkové má samostatné relé, ale na obě jde plus z pojistky A. Je možné, že se jen u té pojistky uklepal drát, co jde ven (žluto-zelený). Vypínač, resp. přepínač bude dle mého v pořádku - kontrolka dálkových ti jde...

Edit: máš rok +- stejná jak já, viď? Já už si to přesně nepamatuji, objel jsem těch motorek před koupí loni hodně. Schéma mám stažené na mojí verzi bez ABS (rok 2001).
Poslední změna: 02. kvě 2020 11:34 uživatelem PAVIK.
Poděkovali: šene

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2020 12:07 #6049 od šene
jojo mám 2002 bez ABS
a děkuji za ochotu i soukromý telefon

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2020 06:09 #6051 od cyberzef
Zkus ten přepínač na řidítkách, pořádně ho procvakej dálkový/tlumený :) taky mi to občas udělá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2020 11:23 #6052 od šene
Nakonec jsem objevil u obou žárovek upálený - doslova vyhořelý kostrový konektor. Patice konektorů napadrť.
Vyměnil jsem patice za nové vyhořelé dráty vyměnil a už svítím.
Jen se dostat k žárovkám je teda opruz, to teda taliáni vymysleli sakra složitě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.714 sekund
Powered by Kunena fórum