zadní tlumič

Více
28. srp 2017 11:26 #4892 od Milan
zadní tlumič vytvořil uživatel Milan
Ahoj kluci :) Nemáte někdo typ na plnohodnotnou náhradu za stávající tlumič? Původní mam už po 3 repas a problém furt s utlumem tak bych ho chtěl vyměnit za nový a lepší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2017 13:41 #4894 od jasp
Odpověděl jasp pro téma zadní tlumič
V inzercich jsem parkrat videl ze tam meli zadni Bitubo, ale vic nevim.
Poděkovali: Milan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2017 14:03 #4903 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma zadní tlumič
Mám Willbers, na něm cca 60tis. bez servisu. Asi už by snesl novou pružinu jinak funguje stále dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2017 09:03 #4910 od mates750
Odpověděl mates750 pro téma zadní tlumič
Ja tam mam z rally raidu zadek sachs a uz som 3x robil predpetie z pruziny lebo pokazde sa O kružok vytlacil von a zacalo to valit ale nie hned vzdy tak po 1500km tak som nevedel ci som to ja neposral pri montazi. Ale dal som si zalezat naposledy tak dufam ze to bude ok. Jedine co som postrehol je ze ak sa to zopakuje dam O kruzok hrubsi ta 2,5 mm sa mi zda strasne volny v tej drazke myslim ze ak by sa 3mm dal tak je pokoj. Samozrejme odchadza ten najvacsi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. zář 2017 09:26 #4942 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma zadní tlumič
U mě se repase tlumiče taky moc nepovedla, resp. Ms.Bureš z Úval, který ji dělal jí odflákl . Na základě doporučení a referencí jsem tlumič vykuchal ven a odvezl do Čerčan panu Procházkovi, který mi dal za pravdu a repasi provedl znovu a pořádně. Snad už bude klid a Capo bude žehlit silnice jako dřív. A co bylo špatně ??? Sachs na Capovi je nerozebiratelnej, takže se musí upravit aby šel servisovat - dodělat ventilek pro plnění dusíkem. Ten tam byl, jenže místo letování byl utěsněnej mosaznejma podložkama a oblemcanej lepidlem, což samo těch 10ATM dusíku neudrží, pouzdro, který bylo vydřený tam někdo vrátil, olej v hlavním tělese připomínal bahno takže ho nikdo neměnil atd atd... Teď už jen čekám až budu zdravej a namontuju to zpět do motorky...

Martin @ Thunder
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2017 13:20 #4964 od mates750
Odpověděl mates750 pro téma zadní tlumič
No olej v tlmici resp. repas som neriesil pokial neprdne simering tak by mal byt aj olej ok . A ja idiot som vypustil dusik z tej nadobky co ma RRko no neuvedomil som si a pssst a bolo no a nevedel som kolko ho tam ma ist. A ked mi to chalan plnil v pneuservise dusikom a ja som ho drzal v ruke nebolo mi secko jedno ....keby rupol tak noo... inac na morave je niaky pan co repasuje nerepasovatelne tlmice preraba to tak aby boli na afriky tenerky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.632 sekund
Powered by Kunena fórum