Spotřeba

Více
01. čvn 2016 19:16 #3934 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Spotřeba
Ahoj
KN filtr je jedna z cest jak zkratit motoru život :(
Je dobrej akorát do závodních motorů protože tam se nepočítá s nájezdem desítek a desitek tisic kilometrů.
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2016 06:21 #3935 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Spotřeba

findejs1310 napsal: Ahoj
KN filtr je jedna z cest jak zkratit motoru život :(
Je dobrej akorát do závodních motorů protože tam se nepočítá s nájezdem desítek a desitek tisic kilometrů.
Jura


s KNkem má můj najeto cca 80 tis. km a nepřipadá mi ani trochu že by šel srat...naopak jede pořád líp B) ikdyž to dělávaly obvykle motory před smrtí :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2016 10:32 #3940 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Spotřeba

findejs1310 napsal: Ahoj
KN filtr je jedna z cest jak zkratit motoru život :(
Je dobrej akorát do závodních motorů protože tam se nepočítá s nájezdem desítek a desitek tisic kilometrů.
Jura

A na to jsi přišel kde? Podle mě účinější filtrací vzduchu motoru jedině prospěješ. Jako přidanou hodnotu vidím menší odpor vzduchu při sání. Tak a teď jsem zvědavý na negativa...možná kromě ceny a nutné údržby co 30tis. km osobně žádné jiné nevidím...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2016 12:16 - 02. čvn 2016 12:26 #3942 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Spotřeba

FonziETV napsal:

findejs1310 napsal: Ahoj
KN filtr je jedna z cest jak zkratit motoru život :(
Je dobrej akorát do závodních motorů protože tam se nepočítá s nájezdem desítek a desitek tisic kilometrů.
Jura

A na to jsi přišel kde? Podle mě účinější filtrací vzduchu motoru jedině prospěješ. Jako přidanou hodnotu vidím menší odpor vzduchu při sání. Tak a teď jsem zvědavý na negativa...možná kromě ceny a nutné údržby co 30tis. km osobně žádné jiné nevidím...

Souhlas. KN mám a v kombinaci s Leo Vince mi ta motorka prostě líp jede. Kamarád má na motorce najeto přes 130 tisíc, KN tam má téměř od začátku a nemá jediný problém. Než jsem KN pořídil, ptal jsem se známého servisáka, co dělá hlavně Suzuki, jestli to má vliv na životnost motoru a pod. Věděl jsem, že on má KN ve svém V-Stromu taky. Říkal, že pokud je o filtr postaráno a je v pořádku, tak ničemu neublíží. Spíš naopak. Větší propustnost při zachování filtrační schopnosti motoru jen prospěje.
Poslední změna: 02. čvn 2016 12:26 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 07:54 - 03. čvn 2016 09:10 #3943 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Spotřeba
Kluci vubec se nechci prit
Ja mam proste nazor...a neni to z me hlavy ze pokud je takovy velky rozdil
v propustnosti vzduchu tak to logicky znamena ze jsou propusteny i male castecky prachu ktere papirovy filtr zadrzi.
jasne ze vice vzduchu je pro spalovani lepsi to da rozum ale urcite to neni vsechno co od filtru potrebujeme.
A taky si myslim ze pri jizde kolem cca 4,5 tis. neni papirovy filtr omezenim.
rozdil vznika pri vyssich otackach a potrebe vetsiho objemu vzduchu.

KN filtry jsou puvodne urceny pro jine pouziti a rozsirily se i mezi prosty lid.Necekam ze se mnou budete souhlasit je to proste nazor a kazdy muze mit svuj.
Jsem tak trosku rebel :laugh:
Jura
Poslední změna: 03. čvn 2016 09:10 uživatelem findejs1310.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 09:15 #3946 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Spotřeba
No. Vzhledem k diametrálně odlišné konstrukci a v podstatě i funkci mezi papírovým a bavlněným filtrem je tvůj názor spíš neznalostí. Ale jak říkáš, každý máme svůj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.698 sekund
Powered by Kunena fórum