Palivové mapy

Více
13. dub 2012 12:41 - 13. dub 2012 12:42 #578 od snake33
Palivové mapy vytvořil uživatel snake33
Ahoj , chci se opat, jaké máte zkušeností s palivovou mapou, je jich na výběr asi 8 . A ještě jedna otázečka, není tu někdo z okolí Mělníka kdo používá tuneecu :-) já jen jestli by nenahrál novou palivovou mapu. Nějak se mi nechce stolní pc stěhovat do garáže. .. :-)
Poslední změna: 13. dub 2012 12:42 uživatelem snake33.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvn 2014 17:47 #2054 od honza
Odpověděl honza pro téma Palivové mapy
Ahoj caponordaci mám dotaz nevíte někdo kdo by mě nahrál nové palivové mapy jsem z východních Čech. díky za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 11:36 #2063 od Praotec
Odpověděl Praotec pro téma Palivové mapy
čaues, taky by mě zajímalo jestli někdo v Praze a okolí neumí nahrát mapu, mám objednáné gprka a hodila by se mapa pro laďáky. Něco do kapsy samozřejmostí :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 12:05 - 11. čvn 2014 12:06 #2064 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma Palivové mapy
Zdar - hele celkově toho mám hodně, ale pokud přijedete, není problém mapu nahrát. Nicméně varuji - na vlastní riziko ;) - ať se stane cokoliv neponesu za to odpovědnost. Jinak do kapsy nic nepotřebuju, jsme jedna Caponordí rodina a musíme si pomáhat...

Kabel mám, ntb s TuneEcu snad taky, ale naposled jsem to připojoval před rokem.
Pokud někdo budete chtít písněte PM a domluvíme se..... Akorát - opravdu toho mám hodně a časově to bude trochu boj :unsure:

U svýho Capa jsem úpravy nedělal, pouze jsem nahrál totožnou mapu z internetu a hrál si s resetem škrtící klapky (viz někde na fóru problém s otáčkama a kouřícím motorem).

Martin @ Thunder
Poslední změna: 11. čvn 2014 12:06 uživatelem wp_thunder.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 13:11 #2065 od Praotec
Odpověděl Praotec pro téma Palivové mapy
wp_thunder - suprovka my to máme od sebe kousek, aspoŇ pokecáme a zkusíme, jasný na vlastní triko, časově se pak domluvíme jak se ti bude hodit, nijak to nehoří výfuky mají dorazit příští týden pak než to namontuju... a celkově žádnej spěch zatím jsem to chtěl jen orientačně jestli se někdo najde (do aspiritu se mi to fakt nechtělo dávat). Paráda dík :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 13:59 #2066 od honza
Odpověděl honza pro téma Palivové mapy
ja bych radeji nekoho poblíž hradce nebo pardubic ale klidne mužů na prahu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.583 sekund
Powered by Kunena fórum