Výměna palivového filtru

Více
21. úno 2018 11:32 #5163 od šene
Výměna palivového filtru vytvořil uživatel šene
Zdravím všechny "caponorďáky"
Při rozebírání a nápravě dětských bolístek ATVčka (regulátor, rychlospojky) jsem se někde dočetl, že má mašina palivový filtr. Na rozkresu jsem jej objevil uvnitř nádrže :-(.
Dělal jste jej někdo ? Je v tom nějaký zakopaný pes ? Má cenu jej měnit, mám najeto 40kk-snad.
Díky za odpovědi
Karel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2018 17:45 #5164 od mates750
Odpověděl mates750 pro téma Výměna palivového filtru
Nieje to prusr ....vymen a mas pokoj. MAN Filter ma nahradu...mrkni Google daj v angline ze výmena filtr....a pozeraj foto...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. úno 2018 20:08 #5167 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Výměna palivového filtru
Nahrada za original je Mahle KL 145. Je hlinikovy. Ten original plastovy a je k nemu prisroubovany ukostrovaci dratek. K tomu hlinikovemu to ocko vzdycky jen pritahnu skrtpaskou. Operace je to na chvilku. Za pul hodky nemas co delat;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 09:41 - 28. úno 2018 09:43 #5168 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Výměna palivového filtru
Stačí pročíst fórum není třeba zakládat nové téma etv1000.cz/index.php/forum/5-motor/1025-palivovy-filtr
Poslední změna: 28. úno 2018 09:43 uživatelem Martin.S.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2018 07:36 #5170 od šene
Odpověděl šene pro téma Výměna palivového filtru
Omlouvám se Martinovi S, za zaneřádění zdejšího fóra. Zmíněné vlákno jsem četl, ale nebylo v něm psáno nic co mě zajímalo. Neptal jsem, se na filtr a jeho náhrady, ale na technické věci spojené s jeho výměnou.

Jinak děkuji za odpovědi k dotazu, filtr jsem vyměnil. Kupoval jsem Mahle, kostřící očko jsem strčil na kraj pod spodní hadičku a zatáhl kovovou sponou současně s hadičkou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2018 20:34 #5195 od pepos
Odpověděl pepos pro téma Výměna palivového filtru
ahoj , ještě taková drobnost , jáké je nejlépší použít těsnění když už to komplet zavírám do nádrže ??? silikon , polyuretan ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.603 sekund
Powered by Kunena fórum