Servis Brno

Více
20. dub 2015 08:28 #2594 od virus
Servis Brno vytvořil uživatel virus
Ahoj Borci , chtěl jsem se se někoho zeptat jestli by nedoporučil v Brně nebo okolí na servis pro Caponorda. Včera jsem ho zakoupil, a chtěl bych ho zkontrolovat. Dřív jsem měl FZ6 ale po delším cestování mě bolela prdel. A Caponord se mě moc líbil. Mám r.v 2003. Nemá někdo z Brna Caponorda? Byl bych rád kdyby se projel na tom mým jestli se mu jízdí vlastnosti zdají být stejné. Protože s tímhle strojem zatím moc zkušenosti nemám. A když jsem na to poprvé vlezl tak jsem měl trochu smíšené pocity, jak kdyby se mě zatřepala nebo vibrovala palubovka po přidání. A proto jsem chtěl i nějaký servis, už jen kdybych měl problém . Dík za info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 19:07 #2596 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Servis Brno
Zdarec, jsem z Třebíče což není tak daleko. Na servis bych mohl doporučit kluka od nás,ten je na Rotaxy machr.
Poděkovali: virus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 21:17 #2599 od virus
Odpověděl virus pro téma Servis Brno
Dík za tip, a máš na něho jméno a tel. On tam má nějakou dílnu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. dub 2015 14:16 #2600 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Servis Brno
ahoj,
skús tohoto borca, celkom si ho chvália. Teda, aj keď som počul už aj neaký ten ponos, ale to skôr bolo asi týpkom, čo tam šiel s mašinou.... :-)
www.rf-motoservis.cz/
Poděkovali: virus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2015 22:13 #2626 od Alezzi
Odpověděl Alezzi pro téma Servis Brno
Č au ja mam taky Caponorda a jsem přimo z Brna jestli by bylo možne rad bych se sešela podival se popřipadě se projel i na jinem Caponordu mam pořad pocit že tomu memu něco je leč nevim co nikdy sem na jinem nejel tak nevim jestli je chovani me motorky v pořadku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2015 19:06 #2630 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Servis Brno
Čau. Jsem ze Zlína...teda spíš už tam jen pracuju...ale kdyby bylo potřeba, můžu být nápomocen při servisu motorek. Už nějaký ten pátek se tím zabývám, ikdyž spíš jen jako koníček. jinak se živím autama...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.576 sekund
Powered by Kunena fórum