Alternativní moto vůči ETV 1000 Caponord

Více
02. říj 2017 19:59 - 02. říj 2017 20:06 #4956 od Boris
Zdarec všem pánové ;) doufám, že vás tento topic pobaví a zároveň ujistí, že sedláte správný stroj B)

Občas koukám po inzerátech, abych načerpal nějakou inspiraci, ale nenapadá mě, jaké moto by mě mělo opravdu "oslovit", abych Capo za něj vyměnil.

Napadá vás nějaká motorka, která by se mohla Caponordu 1000 vyrovnat ?

Vždyť Capu dali do vínku skvělý motor a velmi líbivý design (chlap i holka se za ním otočí), pohodlí je perfektní, spolehlivost (po vyřešení známých zlobítek) je výborná, svezení možné jak do dáááálky, tak na volnočasové "sportování", spotřeba ucházející, kola nádherný, svítí to jak autobus, tak tohle a ještě mnoho dalšího za opravdu parádní cenu...

Co bychom mohli chtít více??? :silly:

Napadá vás nějaké moto, které by se ve výše psaných vlastnostech Capu vyrovnalo nebo jej předčilo ??? Myšleno tak, aby jiná moto splňovala vše co Capo má nebo umí a zároveň se dá také pořídit mezí 70 a 90 tis. Kč

Mě zatím fakt ne, pokud vás napadne něco tak pěkného, silného, pohodlného a levného jako je ETV 1000, pak neváhejte a jmenujte Caponordovy protivníky...


PS: obě ruce mám nad stolem a punt zapnutý :)

PS2: já mám už druhý Capo...
Poslední změna: 02. říj 2017 20:06 uživatelem Boris.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2017 20:12 - 02. říj 2017 20:13 #4957 od wp_thunder
Heh tak to je otázka za milion. Už jsem byl několikrát ve stavu, kdy jsem si říkal, že bych to vyměnil za něco novějšího/spolehlivějšího .... a výsledek mám Capa, a ještě ho určitě chvilku mít budu :) :) :). Adekvátní náhrada není. Když na dovolený stál vedle nový Afriky, říkal jsem si takhle měl vypadat novej Capo... , ale pak jsem se na tý Africe svezl a byla to směs instantní dokonalosti, lehkosti a nudy.... nic ci by mě chytlo za srdce. Design je věc každýho, ale prostě mě se Capo líbí a nic hezčího dodnes nikdo nevyrobil.....V úvahách se objevoval EX Triumph Explorer, ale není tak hezkej a pár jich docela v brzké době potkaly závady typu převodovka, kardan apod.... pak třeba Multistrada, která je zase za nesmysl, ale ty emoce určitě vzbuzuje no a chci se jen tak pro srandu posadit na V-Strom 2017, kterej by po ekonomické stránce byl asi nejrozumnější volbou a ta verze 2017 už je i docela koukatelná. Modrobílá vrtule se mi nelíbí a je každým rohu, Guzzi taky ne, KTM jsou žravý - při cestování fakt spotřebu řeším a není to kvůli penězům.... no pak je ještě Tenerka 1200, která je hezká, ale těžká, nicméně osobně jsem sedlal Afriku, BMW a o zbytku jen slyšel...

Martin @ Thunder
Poslední změna: 02. říj 2017 20:13 uživatelem wp_thunder.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2017 00:24 #4959 od findejs1310
Zdar
Až to jednou přijde a nebude žádný slušný Capo k sehnání ( a myslím že v té době už nebude) tak pro mě je jediná volba Tygřík a jeho tři hrnce.Holt budu muset přitlačit na kasu,
Možná je trošku podobnej té hnusné vrtuli ale když se člověk dobře podívá je to krasavec.
Věřím že to ještě dlooooouho nebudu muset řešit :-)
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2017 17:01 #4966 od cyberzef
Tak to já mám jasno, nástupce bude 990 Adventure poslední 85kW model, která nežere o moc víc než Caponord. Navíc je to poslední opravdový enduro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2017 17:23 #4968 od Myro
Já když kupoval Cápoše tak jsem ještě den před koupí ani nevěděl, že vůbec existuje.
A když si před nedávnem kámoš vyměnil Varana za 800GS-o tak jsem si říkal, za co by se dalo Capo vyměnit a ono za nic a víte proč takovou partu, která se kolem něho vytvořila a ty naše srazy /byl jsem na všech/ to prostě je další argument k věrnosti.
Ale ono opravdu to není za co vyměnit aspoň z mého pohledu. Já toho zas tolik nenavrkám a tak do 100litrů nic porovnatelného není. U mě to vypadá ještě na hodně let.
Myro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. kvě 2019 01:46 #5771 od Giovany
Tak ja po 7 letech..co jsem s caposem byl spokojeny..prave koupil explorera1200..na capo nedam dopustit..ale chtel jsem zmenu..Triumph je famozní masina..ten motor je šíleny..jinak i celkove je to velmi dotazena motorka..jen rocniky 12 a13 mely potize s hlavami..respektive ventily..jinak je i dobre vybavena ..za mne super mašina

Sono sempre moderato critico!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.738 sekund
Powered by Kunena fórum