SRAZ CAPONORDŮ 2014

Více
15. bře 2014 06:39 #1745 od capotom
SRAZ CAPONORDŮ 2014 vytvořil uživatel capotom
Zdar Caponorďáci,
je Březen a tak by to asi chtělo naplánovat nějaký ten sraz, po loňské zkušenosti by to chtělo zřejmě trochu času navíc :laugh: a také někoho kdo si to vezme na hrb :P
Poděkovali: standa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2014 13:48 #1748 od Myro
Odpověděl Myro pro téma SRAZ CAPONORDŮ 2014
Jo předstih je důležitý, ale i místo srazu by mělo být uprostřed republiky. Po zkušenostech z prvního srazu, kdy jsme se slezli od Šumavy až po Slezko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2014 15:54 #1749 od Divi
Odpověděl Divi pro téma SRAZ CAPONORDŮ 2014
Ahoj no mě je jedno kde to bude hlavně aby to bylo mam chvilu caponorda a rad bych potkal někoho kdo ho ma taky a čím víc tím líp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2014 22:35 #1751 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma SRAZ CAPONORDŮ 2014
Čau, tak začněte navrhovat kde se sejdeme. To byl loni největší problém. Letos to musí klapnout !!! ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. bře 2014 17:33 #1753 od Giovany
Odpověděl Giovany pro téma SRAZ CAPONORDŮ 2014
Ahojte,,, no měli bychom to udělat někde napůl republiky,,, pokud prijedou bratři z SK,, take to privítají,,ale asi to neni podmínkou,, a přizpůsobíme se tomu kdo najde odvahu to organizovat,,, a tam se sjedem podle toho kdo jak bude moci a chtíti :)

Sono sempre moderato critico!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. bře 2014 17:59 #1754 od Karlos
Odpověděl Karlos pro téma SRAZ CAPONORDŮ 2014
Zdarec, už jsem o tom také přemýšlel a můžu navrhnout Pastviny (Pastvinská přehrada) okr. Ústí nad Orlicí, ale docela bojuji s termínem, možná 6-8.6. Jinak to mám do prázdnin dost plné, ale pokud bude o tuto lokalitu zájem, tak se pokusím zjistit další informace ohledně kempu atd..Prosím o vaše názory a připomínky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.736 sekund
Powered by Kunena fórum