Plexi, cievky, platničky......

Více
06. kvě 2021 17:54 #6202 od Jonatan
Ahoj kamarádi, môj Capo odišiel z domu a zostalo mi zopár nových náhradných dielov a niečo použité/napr. malý plexi deflektor/, ktoré ponúkam na predaj za polovičné ceny. Ide o nasledovné veci:Nové zabalené brzdové platničky predné Brembo  4ks červené – 30€Plexi deflektor MRA /bez vrtania/ používaný na mojej moto, nepoškodený – 40€Denso  irridium IXU27  nové   4 ks -    20€Diagnostický kabel  Lonelec na Tune ECU -  15€Cievky Hella  4ks upravené pre Caponorda  -  50€ všetky štyri +  pridám novú kabeláž Magneti Marelli event. cievka Hella 1ks   - 14€Vzduchový filter  Athena  - 5€Servisné stojany   predný a zadný  - á 10€Výpustný magnetický šrob oleja KTM  -   5€Špice do kolies 1ks    - 2€Guferá do predných vidlí   -  5€Olejový filter Mann   - 5€O krúžky/ všetky možné veľkosti na Apriliu kúpené z Anglie /

Pošlem na dobierku i do ČR bez problému, prípadne pošlem i foto.  Ahoj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2021 10:38 #6203 od FUFA
Odpověděl FUFA pro téma Plexi, cievky, platničky......
Ahoj,měl bych zájem o ty svíčky a ten diagnosticky kabel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2021 15:59 #6204 od Jonatan
Pošli mi do schránky adresu kam Ti to mám poslať. Pôjde to ako dobierka a pošta u vás to prepočíta podľa kurzu na české koruny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2021 16:04 #6205 od FUFA
Odpověděl FUFA pro téma Plexi, cievky, platničky......
poslal jsem ti to do SZ

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2021 20:34 - 07. kvě 2021 20:38 #6207 od Fulda
Odpověděl Fulda pro téma Plexi, cievky, platničky......
zdarec mas foto deflektoru dikes
 
Poslední změna: 07. kvě 2021 20:38 uživatelem Fulda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. kvě 2021 08:03 #6208 od Jonatan
Ahoj, momentalne som v práci až do zajtra, ale tu je jeho popis- motoride.sk/c/8572/moje-skusenosti-s-def...a-x-creen-sport.html
Je to ten typ ako je v tom linku tzn. nevrta sa do skla, sú tam U-úchyty a len malé imbusové skrutky. Zajtra môžem odfotiť ak chceš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.737 sekund
Powered by Kunena fórum