PAVIKOVO Capo

Více
04. srp 2019 18:33 #5849 od PAVIK
Ahoj,
pořád dumám nad touhle moto v inzerátu: www.motorkari.cz/motobazar/motorky/april...aponord-1445534.html

Vím, že cenovka je vyšší, ale vypadá jak laťovka. Podle hovoru s majitelem by mělo být uděláno vše, co odchází a investoval dost peněz. Sice jsem byl domluvený s kamarádem, že si vezme mého Transalpa v zimě, ale když mě viděl jak u těch inzerátů slintám, tak by prý zašel do spořky už teď:laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2019 13:22 #5851 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Znáte někdo osobně tuhle moto?
Krasavec to je, to určitě. Opečovávanej a určitě i "vychytanej", jak je i z obrázků vidno. Já kupoval vloni za ty samý prachy sice chudší, ale mladší. Tak asi jo!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2019 13:28 #5852 od petr0604
Ahoj, nabízím svého caponorda...v případě zájmu se ozvi. Ptej se na co potřebuješ. www.motorkari.cz/motobazar/motorky/april...aponord-1455909.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2019 15:21 #5853 od cyberzef

PAVIK napsal: Ahoj,
pořád dumám nad touhle moto v inzerátu: www.motorkari.cz/motobazar/motorky/april...aponord-1445534.html

Vím, že cenovka je vyšší, ale vypadá jak laťovka. Podle hovoru s majitelem by mělo být uděláno vše, co odchází a investoval dost peněz. Sice jsem byl domluvený s kamarádem, že si vezme mého Transalpa v zimě, ale když mě viděl jak u těch inzerátů slintám, tak by prý zašel do spořky už teď:laugh:


Kilo je docela dost, na to že je lakovaná, těch rádoby tuningovejch nesmyslů bych tam taky tolik nemusel jinak osobně neznám...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2019 16:15 - 05. srp 2019 16:16 #5854 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Znáte někdo osobně tuhle moto?
Mám stejnýho Capouše i se stejnýma kilometrama i rokem ve stejné barvě s vychytanýma mouchama v origo laku a kdyby šel do světa tak za max 80táců . Když se podíváš po inzerci tak jsou tam mladší a vkusnější kousky kolem 80táců.
Mě by osobně vadily ty hnusný plastový kufry všechny tři. TO, že je to už lakované, ty nehomolog. přídavná světla. No a to nastavované plexy který ne každýmu padne . Plasty na palici jak je tachmetr taky nelícují. Nedivím se, že je v inzerci už dva měsíce.

Tady máš v origo. laku koupenej před 8-roky za 65tis. A pak že nezrajou :P
:P :P
Poslední změna: 05. srp 2019 16:16 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2019 17:32 - 05. srp 2019 17:33 #5855 od PAVIK
Myro: vidíš a já zrovna originál lakované kufry nechci, protože je to hned podřené. Upřednostňuji černý plast nebo hliník. Pravda, není to tak elegantní, ale mám motorku na denní užívání (jezdím skoro celoročně do práce 60km) a ne na leštění (na to mám veterány). Uznávám, že ten vrchní kufr nevypadá na fotkách moc hezky, třeba to na vlastní oči nebude tak hrozné, ale asi bych si tam dal zase starou Maxii, na kterou jsem zvyklý a mám v ní přídavná koncová a brzdová světla. Lakování jsem si všiml a pokud to nebylo kvůli velké ráně, tak mi to nevadí. Svého Alpa už jsem taky lakoval (pravda do originálu), protože při tom věku a častém užívání tam ty provozní oděrky prostě jsou. Každopádně díky za každý postřeh a tvůj stroj je moc pěkný.
Poslední změna: 05. srp 2019 17:33 uživatelem PAVIK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.582 sekund
Powered by Kunena fórum